آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

تعاون یکی از عوامل رشد و شکوفایی جامعه است

امام جمعه روانسر گفت: تعاون یکی از عومل دخیل و موثر در رشد و شکوفایی جامعه است.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان روانسر ، ملاعبدالله غفوری روز پنجشنبه در دیدار با جمعی از مسوولین و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان روانسر به نقش تعاونیها در چرخه اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: تعاونیها در تامین مسکن، ایجاد اشتغال و توزیع سهام عدالت نقش خود را بخوبی ایفا کرده اند. وی، نقش مشارکت مردم در رونق و بهبود تعاونی ها را مؤثر دانست و افزود: باید از تمام ظرفیت های موجود در جهت برطرف کردن مشکلات اشتغال و مسکن اقشار مختلف جامعه استفاده کرد.وی تعاون را یکی از عوامل رشد و شکوفایی جامعه خواند و اظهار داشت: در رویکرد دین اسلام نیز توجه به تعاون مورد توجه خاصی قرار گرفته که در این میان می توان به آیه ˈو تعاونوا علی البر و التقویˈ از سوره مبارکه مائده اشاره کرد.

فرماندار روانسر نیز گفت: حرکت های خوبی در سال های اخیر در بخش تعاون انجام شده که در ایجاد اشتغال در منطقه مؤثر بوده است و بایستی تداوم یابد. ˈجلال صفریˈ با بیان اینکه کلیدی ترین بخش توسعه دانش است بر اصل آموزش در گسترش تعاونی ها تاکید کرد . وی مهمترین راه پیشرفت تعاونی ها را تشویق تعاونگران عنوان و تصریح کرد: مسئولان می‎توانند با تشویق تعاونی های نمونه به گسترش فرهنگ تعاون بپردازند.

در ابتدای این نشست ˈرسول جوانرودیˈ سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان روانسر گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده این اداره را ارائه نمود .


[ پنجشنبه 14 شهریور 1392 ] [ 08:57 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:به گزارش پایگاه خبری سراب روانسر: در این دیدار که در محل کار شورای اسلامی شهر روانسر تشگیل گردید، رحیم کرمی بر آگاهی به وظایف شورا و قوانین و مقررات شوراها و شهرداریها تاکید کردند و  برخی از قوانین مهم شوراها را شرح دادند.

کرمی اضهار کرد: هیج جیز برای انسان باقی نخواهد ماند فقط انچه باقی خواهد مان در کنار ماند و احترام قائل شد به مردم و دلسورزی و آگاهی به قانون و هرجه به مسائل قانون آگاه شوید کمتر ضربه خواهید دید

رحیم کرمی در ادامه با بیان این مطلب اظهار داشت : شما عزیزان باید در راستای خدمت گذاری به مردم قدم بردارید و پاسخ این اعتماد شایسته و آگاهانه مردم را به بهترین نحو ممکن بدهید. با برنامه ریزی دقیق و کارشناسی شده به مردم عزیز خدمت نمائید تا در آینده نام نیکی از شما به یادگار بماند.

وی در آخر خاطر نشان کرد : با مردم بیشتر در ارتباط باشید و از تجربیات دیگران بخصوص جوانانی که سابقه درخشانی دارند استفاده نمائید چرا که این شهرستان دارای ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری و ایجاد طرح های متنوع است.
در این دیدار حاضرین به بیان دیدگاههای خود در زمینه امورات این شهرستان پرداختند و مطالبی را پیرامون توسعه و پیشرفت این شهرستان ارائه نمودند .

[ پنجشنبه 14 شهریور 1392 ] [ 01:56 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:بر اساس اخبار شنیده شده از شهر جوانرود اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر در نشست دیروزشان بختیار محمودی شهردار این شهر را ابقا نمودند.

در ضمن در این جلسه تمامی اعضای شورا كه 9 نفر هستند با ابقای محمودی موافقت كرده اند.


[ پنجشنبه 14 شهریور 1392 ] [ 01:54 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

فرماندار جوانرود از آغاز بكار رسمی فعالیت چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای این شهرستان از امروز 12 شهریور همزمان با سراسر كشور خبر داد.آفتاب روانسر: به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مصطفی عظیمی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان  افزود: در دور چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا 135 نفر در شهرستان جوانرود فعالیت می كنند كه 9 نفر آنها عضو شوراهای اسلامی در شهر و مابقی اعضای شوراهای اسلامی روستایی هستند. وی اظهار كرد: از 126 نفر عضو شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان 98 نفر آنها عضو شورای اسلامی بخش مركزی و 51 نفر نیز عضو شورای اسلامی بخش كلاشی هستند. عظیمی، نقش شوراهای اسلامی را در پیشبرد اهداف نظام و كشور مهم دانست و گفت: اعضای شوراهای اسلامی در شهرها و روستا ها با استفاده از ظرفیت های مردمی و حفظ اتحاد با دولت تعامل داشته و مشكلات هر منطقه را رفع نمایند.  وی اضافه كرد: شوراهای اسلامی شهر طبق قانون در حوزه های مختلف عمران شهری و خدماتی در این نظام مردم سالار دینی مشاركت دارند، لذا امیدواریم در نخستین جلسه رسمی فعالیت شان نسبت به معرفی شهردار جدید اقدام كنند. فرماندار جوانرود تعامل، تلاش و فعالیت براساس قانون را از جمله شاخصه های شورای سوم عنوان كرد.عظیمی با اشاره به برگزاری آیین انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی شهر جوانرود گفت: در انتخابات هیات رئیسه شورای شهر فاتح حسینی به عنوان رئیس شورای شهر، محمد علی رضایی به عنوان نائب رئیس، امیر مصطفایی به عنوان خزانه دار، ناصر وكیلی و فرهادحبیبی به عنوان منشی و بقیه نیز به عنوان عضو شورای شهر انتخاب شده اند.

وی خواستار فعالیت و تلاش شوراهای اسلامی شهر برای خدمت در جهت تامین مطالبات مردم در حوزه های عمرانی و فرهنگی بعنوان یكی از وظایف قانونی آنها شد و از این اعضا خواست برای حل مشكلات محدوده شهری و توسعه و عمران شهر تلاش كنند. شهرستان جوانرود دارای بیش از 73 هزار نفر جمعیت است كه علاوه بر یك شورای شهر، در 47 روستای این شهرستان انتخابات شوراهای اسلامی برگزار و شورای منتخب دوره چهارم تشكیل شده است.


[ سه شنبه 12 شهریور 1392 ] [ 08:40 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

نشست هماهنگی ستاد گرامیداشت هفته تعاون با حضوررئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی ، کارشناس تعاون ومدیر عامل های تعاونی های(مسکن بسیجیان- مسکن کارگران- مسکن 48 واحدی-مسکن 125 واحدی-تعاونی مسکن مشاغل آزاد) در دفتر رئیس این اداره برگزار گردید.

جوانرودی رئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان روانسر: در ابتدای این جلسه ضمن تبریک هفته تعاون وآرزوی طول عمر با برکت برای مقام معظم رهبری خواستار حضور فعال شرکت های تعاونی در برنامه ها هفته تعاون شد. جوانرودی همچنین تاکید کرد: تعاونی ها نقش مهمی در ایجاد اشتغال و اقتصاد پایدار دارند. با توجه به اهمیت ایجاد اشتغال  این بخش زمینه و فرصت مناسبی برای توسعه کارآفرینی و اشتغالزایی در شهرستان است.

همچنین در پایان این جلسه مدیرعامل های هریک از تعاونی های مسکن گزارشی از میزان پیشرفت فیزیکی-متراژ واحد ها به تفکیف –سهم هریک از آورده اعضا را ارائه دادند.

در پایان این جلسه مصوباتی درجهت هر چه با شکوه تر برگزار نمودن هفته تعاون در شهرستان  به تصویب رسید.

[ سه شنبه 12 شهریور 1392 ] [ 04:57 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


فرماندار جوانرود گفت: كشاورزی نوین راهی برای افزایش درآمد كشاورزان است.

آفتاب روانسر :به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مصطفی عظیمی  در كارگروه توسعه كشاورزی با بیان اینكه هزینه تولید در كشاورزی سنتی بسیار بالاست و این مهم بهره برداران را با مشكل جدی مواجه می كند، افزود: در توسعه كشاورزی باید به سه مورد اساسی مكانیزاسیون، بهره وری از نهاده ها و آموزش نیروی انسانی توجه كرد. وی اظهار كرد: كشاورزی نوین و صنعتی در گرو بهره گیری از افراد متخصص و ارائه آموزش های ترویجی به كشاورزان در كنار تجهیزات نوین است كه براساس آن شاهد رشد بیش از 50 درصدی در تولید محصول خواهیم بود.عظیمی خاطرنشان كرد: در كشاورزی نوین ضمن افزایش درآمد كشاورز و بهبود كیفیت تولید، ضایعات محصول هم كاهش می یابد و این مهم تنها در توجه به زیرساخت ها امكان پذیر است.وی به نقش كارگروه توسعه كشاورزی شهرستان جوانرود اشاره كرد و گفت: از 82 طرح توسعه كشاورزی در این شهرستان تاكنون 57 طرح آن به مرحله بهره برداری رسیده است.
عظیمی افزود: این 57 طرح با 11 میلیارد و 803 ملیون ریال اعتبار زمینه اشتغال را برای 65 نفر فراهم كرده است

[ سه شنبه 12 شهریور 1392 ] [ 08:51 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر: به نقل از حزب توسعه كرمانشاه حاج فتح الله حسینی نماینده قصرشیرین و عضو كمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی كه به اتفاق رئیس و تعدادی از اعضای این كمیسیون به كشورهای سوریه و لبنان سفر كرده است با بشارالاسد رئیس جمهوری سوریه دیدار و گفتگو كرد.

حاج فتح الله همچنین با وزیر امور خارجه و دیگر مقامات سوری نیز گفتگو كرد.

[ سه شنبه 12 شهریور 1392 ] [ 08:49 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
بر اساس اخبار دریافتی از شهر روانسر پس از انجام مراسم تحلیف و سوگند یادکردن اعضای شورای اسلامی شهر روانسر ترکیب هیئت رئیسه این شورا مشخص شد.

کژال رستمی ؛ رییس شورا

محمدفتحی ؛ نایب رییس شورا

رضا لطفی خزانه دار

شهریار ویسی ؛ سخنگو

تیمور صیدمرادی منشی

ایران مظفری منشی


[ سه شنبه 12 شهریور 1392 ] [ 08:48 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
معیارهای انتخاب استانداران از سوی وزیر کشور اعلام شد .

آفتاب روانسر:به گزارش کرمانشاه پست به نقل فارس از اصفهان، عبدالرضا رحمانی‌‌فضلی عصر امروز در مراسم گرامیداشت شهدای دولت در اصفهان عنوان کرد: بعد از تعیین استاندارها در کشور اولین دستور من به آنها این است که هسته‌ها و گروه‌های اقتصادی را در استان راه بیندازند و شخصاً از تمام کسانی که بتوانند در امر سرمایه‌گذاری خدمت کنند، در چارچوب قانون حمایت خواهم کرد.

وزیر کشور متذکر شد: باید حاشیه‌ها را کنار بگذاریم و دست به دست هم دهیم و قوی‌ترین مدیران را انتخاب کنیم. ویژگی‌هایی که من برای تعیین استاندارها در نظر دارم از این قرار است، از نظر فکری باید معتدل باشند ما افراط‌گری از هیچ گروه و جناحی را در هیچ موضوع سیاسی و غیرسیاسی نمی‌پذیریم و قطعاً کسانی که بر موضوعات سیاسی و اجتماعی مواضع افراطی داشته باشند در وزارت کشور جایگاهی نخواهند داشت.

رحمانی‌‌فضلی در ادامه اذعان داشت: دومین معیار ما برای تعیین استاندارها نگاه اقتصادی است. این فرد باید منابع را تجهیز کند، استاندار باید راهبری کند، سومین معیار ما سابقه مفید استاندار است. پاکدستی و نداشتن سوءسابقه مالی خود و خانواده‌های آنها از دیگر موارد مدنظر است. استاندار باید برنامه‌های دولت تدبیر و امید را قبول داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه داشتن قدرت تعامل بالا از جمله شاخص‌های ما برای تعیین استاندار است، گفت: استاندار باید در منطقه و استان خود از قدرت بالای تعامل برخوردار باشد. این تعامل باید با نمایندگان مجلس، نماینده ولی فقیه در استان و مردم به صورت عملی نمود داشته باشد.


[ یکشنبه 10 شهریور 1392 ] [ 01:58 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسربه نقل از حزب توسعه کرمانشاه:دكتر نوبخت معاون رئیس جمهور شنبه شب در جمع جمعی از فعالین و مسوولین ستادهای انتخاباتی دكتر روحانی استان كرمانشاه افزود: مدیریت ارشد استان كرمانشاه لاجرم تغیر پیدا می كند و گزینه ای بهتر از آقای شعبانی هم برای تصدی استانداری كرمانشاه نداریم.

وی تصریح كرد: آقای شعبانی را 25 سال است كه می شناسم و وی شناخت خوبی از استان كرمانشاه دارد و مورد وفاق تمام نیروهای سیاسی استان است .
نوبخت خاطرنشان ساخت : تغیبرات استانداران از اوایل ماه آینده و بعد از تعیین معاون سیاسی وزیر كشور آغاز خواهد شد كه استاندار كرمانشاه نیز لاجرم تغییر خواهد كرد.

[ یکشنبه 10 شهریور 1392 ] [ 01:42 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
درجلسه ای كه امروز شنبه راس ساعت 13:30 دقیقه در فرمانداری جوانرود باحضور فرماندار و اعضای منتخب دوره چهارم شورای شهر جوانرود برگزار گردید، انتخابات هیئت رئیسه شورا برگزار گردید. و نتایج زیر به دست آمد.1- آقای فاتح حسینی: رئیس شورا

2- آقای محمدعلی رضایی: نایب رئیس شورا

3- آقای امیر مصطفائی: خزانه دار شورا

4- آقای ناصر وكیلی:منشی

5- آقای فرهاد حبیبی:منشی

ضمنا انتخاب این افراد برای مدت یك سال می باشد.

منبع: وبلاگ آقای امیر مصطفائی


[ یکشنبه 10 شهریور 1392 ] [ 01:02 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت روز پنجشنبه دو طرح بهداشت و درمان در شهرستان جوانرود به بهره برداری رسید.

آفتاب روانسر:به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود گفت: این طرح ها شامل ساختمان خوابگاه متخصصین بیمارستان حضرت رسول (ص) و دستگاه بی خطرسازی زباله های عفونی است.ˈمصطفی عظیمیˈ افزود: در مجموع برای بهره برداری از این دو طرح چهار میلیارد و 100 میلیون ریال هزینه شده است.وی اظهار كرد: امروز همچین عملیات پروژه 54 واحدی اقشاركم درآمد این شهرستان آغاز شد. عظیمی خاطرنشان كرد: این پروژه در زمینی به مساحت یك هزار و 900 متر مربع در سه بلوك با 54 واحد برای اقشاركم درآمد جامعه احداث می شود. وی، اعتبار اولیه این پروژه را از محل سفر مقام معظم رهبری پنج میلیارد ریال اعلام كرد.

[ شنبه 9 شهریور 1392 ] [ 09:56 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، گلزار شهدای شهرستان جوانرود روز پنجشنبه با حضور مسوولان، مردم و خانواده های معظم شهدا گلباران و غبارروبی شد.

آفتاب روانسر:به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در این مراسم حاضران ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادی احترام كردند. شركت كنندگان در ادامه بر دفاع از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی تاكید و بار دیگر با آرمان های امام و شهدا تجدید پیمان كردند.فرماندار جوانرود در این مراسم گفت: شهدا پرچمدار افتخار و عزت و سربلندی ملت ایران هستند.
ˈمصطفی عظیمیˈ افزود: شهدا برای اسلام، وطن و حمایت از دین و آیین جهاد كردند و جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و تقدیم دین و مردم كردند تا امروز در آرامش و امنیت زندگی كنیم. وی اظهار كرد: ما هم باید راه، تفكر و اندیشه شهدا را در عمل، كار و رفتار خودمان الگو قرار دهیم.

[ شنبه 9 شهریور 1392 ] [ 09:50 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو