آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

آفتاب روانسر:سردار کریم کشوری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: هادی شریفی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه امروز در سانحه تصادف رانندگی جان باخت.

کشوری با بیان اینکه این تصادف در محدوده استحفاظی استان ایلام رخ داده، ادامه داد: بنابر گفته‌هایی که تاکنون شنیده‌ایم ماشین مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه یک دستگاه خودرو سواری پراید بوده که با یک دستگاه خودرو سواری سمند تصادف کرده است.

وی عنوان کرد: گفته شده در این حادثه دختر این مسئول نیز فوت کرده است.

به گفته فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، همسر و یکی از سرنشینان خودرو در بیمارستان بستری شده‌اند و جمعی از مسئولان و کارکنان نظامی، انتظامی و پلیس راه استان کرمانشاه عازم ایلام هستند.


[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 05:09 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه ساعاتی پیش به اتفاق خانواده‌اش در جاده کرمانشاه ـ ایلام دچار سانحه تصادف شد که این سانحه منجر به فوت وی شده است.

  تصادف مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه خبر داد که منجر به فوت وی شد و این ضایعه اسفناک را به مردم استان کرمانشاه تسلیت گفت.

نوری‌مقدم با اعلام اینکه هادی شریفی ساعاتی پیش به اتفاق خانواده‌اش در جاده کرمانشاه ـ ایلام دچار سانحه تصادف شد، ادامه داد: این سانحه منجر به فوت وی شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه با بیان اینکه ماشین مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به دره سقوط کرده، تصریح کرد: همسر وی در حال حاضر در بیمارستان بستری شده است.


[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 05:03 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
شعبانی :در این شرایط و با این انتظارات به حق مردم استان ، اگر کرمانشاه را رها کنم به مردم خیانت کرده ام .

آفتاب روانسر   به نقل از توسعه:
تعدادی از روسای ستادهای شهرستانها و فعالان سیاسی ، نخبگان و نویسندگان در این جلسه فرصت ها و تهدید های استان را با نماینده سابق کرمانشاه در میان گذاشتند ،ایشان با بزرگواری وقتی با دغدغه های شرکت کنندگان که از طیف های مختلف سیاسی ، فرهنگی ، قومی ، مذهبی مواجه شدند ، گفتند : در این شرایط و با این انتظارات به حق مردم استان ، اگر کرمانشاه را رها کنم به مردم خیانت کرده ام . ایشان گفتند: بنده برای پیشرفت و توسعه استان کرمانشاه حاضرم حتی جانم را هم تقدیم کنم .و قول مساعد دادند که با استفاده از تمام توان مدیریتی و پارلمانی ، سابقه همکاری خویش با هیات دولت ، برای رفع مشکلات استان همه وزیران را به منطقه دعوت نمایند و از نزدیک مشکلات را بررسی و گام به گام برطرف نمایند.

 

[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 02:38 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:در  ششمین روز از هفته دولت طرح هادی روستای میدان نمك با اعتبار بالغ بر 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری افتتاح شد .
[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 02:35 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:در پنجمین روز از هفته دولت مركز مخابرات 7000 شماره ای روستای چم زرشك علیا با اعتبار بالغ بر 5 میلیارد ریال با حضور مسئولین ادارات و مردم به بهره برداری رسید .
[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 02:14 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:به گزارش پایگاه خبری سراب روانسر  ، صبح امروز به مناسبت هفته دولت مراسم غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدای شهرستان روانسر با حضور فرماندار شهرستان ، خانواده های معظم شهدا و مسئولان اداره‌ها و نهادهای و جمعی از عاشقان راه ایثار و شهادت غبارروبی


[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 02:11 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
جمع کثیری از فعالان سیاسی و ستادی دولت تدبیر و امید در استان کرمانشاه با حضور در منزل محمدرضا شعبانی خواستار حضور ایشان برای مدیریت کلان استان شدند .

آفتاب روانسر:به گزارش کرمانشاه پست ؛ روز گذشته جمع کثیری از فعالان سیاسی استان با حضور در منزل محمدرضا شعبانی خواستار حضور وی در عرصه مدیریت کلان استان شدند . بنابراین گزارش تنوع حضور فعالان بگونه ای بود که عملا نخبگان را شامل می شد . روزنامه نگاران ؛ فعالان ؛ نویسندگان ؛ مهندسین ؛ مسئولان ستادی از شهرستان های استان بخشی از حاضران را تشکیل می داد .

حضور فعالان قومی و مذهبی تنوع خاصی به نشست داده بود . هدایت قادری از نویسندگان برجسته اورامانات در سخنانی گفت : سابقه حضور شعبانی در منطقه اورامانات و طی سالیان مدیریت اش نشان می دهد تنها کسی که می تواند زمینه همگرایی و همزیستی بدون مشکل را در سطح استان برقرار کند محمدرضا شعبانی است .

در جلسه کسانی حضور داشتند که زندگی خود را مدیون دوران مدیریت شعبانی می دانستند . یکی از همین افراد به کرمانشاه پست گفت : در دوران سختی که سال ها بر مردم و در دورانی که لازم باشاره نیست بسیاری زندگی و کار و اشتغال خود را مدیون محمدرضا شعبانی می دانند . وی گفت : قدرت تحمل و مدارای این شخص برای استان بهترین فرصت پیشرفت و توسعه است .

پژمان امجدیان از فعالان با سابقه سنقر گفت : در لیست ما فقط محمدرضا شعبانی وجود دارد . این فعال سیاسی گفت : استان کرمانشاه با همه مشکلاتش تنها با مدیریتی به توسعه خواهد رسید که توان بسیج تمام منابع مادی و انسانی استان را داشته باشد . امجدیان افزود: بررسی های ما طی چند مدت اخیر نشان داد تنها کسی که از چنین پتانسیلی برخوردار است محمدرضا شعبانی است . وی ادامه داد : شعبانی مورد وفاق هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگراست که به معنای واقعی نماد اعتدال استان است .

حسن نوری یکی دیگر از فعالان حاضر در نشست گفت : ویژگی های شعبانی تلاقی مناسب برای پیشرفت استان است . کرمانشاه دیگر زمان آزمون و خطا ندارد . مشکلاتش بحدی بالاست که فردی کارآمد برای عبور از بحران هایش لازم دارد .

نوری تصریح کرد : برجستگیهای شخصیتی و پتانسیل های عملگرای شعبانی جای شکی باقی نمی گذارد که تنها و تنها گزینه مناسب برای تصدی استانداری کرمانشاه است . این فعال سیاسی افزود : تصدی استانداری کرمانشاه با تنوع قومی و مذهبی و آمار بالای بیکاری و ناهنجاری های متعدد اجتماعی کار هر کسی نیست که بصرف منافع شخصی منافع عمومی قربانی شود .

علی پرندین از فعالان رسانه ای و فضای مجازی استان گفت : شعبانی رئیس ستاد انتخاباتی رئیس جمهور بوده است . عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در کشور است . با لایه های بالای دولت ارتباط گسترده و صمیمانه دارد . پرندین افزود : اینهمه تنها بخشی از نمادهای تدبیر و امید مورد خواست رئیس جمهوری است که پتانسیلی بالاتر از استانداری برای محمدرضا شعبانی بوجود می آورد اما مشکلات و گرفتاری های استان و تنوع فکری ؛ مذهبی و قومی در منطقه بگونه ای است که خدمات ایشان برای استان موثر تر خواهد بود و لذا انتظار داریم دولت تدبیر و امید به شاخصه های منطقه ای توجه کافی نماید .

گزارش های تکمیلی منتشر می شود …


[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 03:04 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
امام جمعه جوانرود با اشاره به تحولات اخیر سوریه گفت: توطئه های دشمنان علیه دولت و ملت سوریه با هدف ضربه زدن به جبهه مقاومت در منطقه است.

آفتاب روانسر:ماموستا ملا احمد فخری افزود: این روزها و در عرصه بین الملل، سوریه به بهانه ای واهی به محلی برای زورآزمایی های سیاسی تبدیل شده است.وی اظهار كرد: به دلیل دخالت بیجای كشورهای غربی مسئله سوریه حل شدنی نیست زیرا آن ها دائم خود را در توهم رهبری جهان می پندارند و ذره ای قائل به مردم سالاری و احترام به ملت ها نیستند.وی گفت: طراحی توطئه های آمریكا علیه سوریه مشخص است و متاسفانه برخی كشورهای غربی و منطقه نیز در این طراحی مشاركت دارند.امام جمعه جوانرود در واكنش به قتل عام كردهای سوریه توسط جبهه النصره از گروه های وابسته به القاعده، این گروه را اجیرشدگان كفار و غرب دانست.
ماموستا فخری خاطرنشان كرد: مسلمان كشی همواره یكی از سیاست های غرب بوده و آنها این سیاست را یا خود یا به وسیله مسلمانان فریب خورده اجرا می كنند.وی در ادامه اضافه كرد: غربی ها یك عده به ظاهر مسلمان اما در باطن دنیاپرست را اجیر می كنند تا مسلمانان را به نام اسلام بكشند.ماموستا فخری با اشاره به جنایات گروهای تكفیری در سوریه گفت: این جنایت وجدان هر انسانی را به درد می آورد و هركس خود را انسان بداند این عمل آنها را محكوم می كند.وی خاطرنشان كرد: امروز جهان اسلام در شرایط خاصی قرار گرفته و وظیفه مسلمانان اتحاد و همدلی است.

[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 02:50 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


آفتاب روانسر: به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخ شمیران همایش تجلیل از روز كارمند در هفته دولت باحضورفرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان و كارمندان نمونه ادارات شهرستان ثلاث باباجانی در محل سالن وحدت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد .فرماندار ثلاث باباجانی در این همایش ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت، شهیدان رجایی و باهنر،  روز كارمند را به تمام  کارمندان زحمت کش و بی ادعای شهرستان ثلاث باباجانی تبریک گفت.
رستگار یوسفی در این همایش گفت : هفته دولت در کنار اطلاع‌رسانی خدمات گسترده دولت فرصت مناسب برای بیان عملکرد اجرایی خدمتگزاران نظام در این نقطه محروم و مرزی است.
یوسفی اظهار داشت : هفته دولت بهانه ای است برای نمایش تلاش ها و اقدامات دولت در امر خدمت رسانی  به مردم و جامعه و در واقع همه مجموعه دولت در این اقدامات و خدمات رسانی ها سهیم است و همه ی دست اندرکاران نمونه و قابل تقدیر می باشند .
وی گفت : پیشرفت شهرستان ثلاث باباجانی در همه ی سطوح با قبل از نظام جمهوری اسلامی به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و ما امروز هرچه داریم از انقلاب و نظام جمهوری اسلامی داریم .
فرماندار ثلاث باباجانی افزود : شهرستان ثلاث باباجانی شهرستانی نوپا و محروم است که دارای 75 کیلومتر مرز مشترک با وسعت زیاد جغرافیایی و پراکندگی جمعیتی است که امر خدمت رسانی را دوچندان مشکل نموده است .
رستگار یوسفی گفت : با این وجود بحمدالله مجموعه ادارات و ارگان های شهرستان عملکرد خوبی را در سال اخیر از خود بجا گذاشتند و در سنجش رضایت مراجعان دستگاه‌های اجرایی که توسط استانداری کرمانشاه برگزار شد ، براساس نتایج حاصله بالاترین رضایت متعلق به شهرستان‌ ثلاث باباجانی است و از این رو قابل تقدیر و تشکر است .
یوسفی افزود : با تلاش و همدلی تمام کارکنان و همکاری ادرات و ارگان ها با یکدیگر می توان امر خدمت رسانی را بهتر از هر زمان و موقعیت دیگری انجام داد .

[ پنجشنبه 7 شهریور 1392 ] [ 02:46 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


به مناسبت هفته دولت 10 طرح عمرانی و كشاورزی با اعتباری بالغ بر 27 میلیارد و 350 میلیون ریال در شهرستان جوانرود به بهره برداری رسید.
آفتاب روانسر:به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود در مراسم افتتاح این طرح ها گفت: این طرح ها شامل آسفالت راه های روستایی چشمه میران، عایشه دول ، حوری آباد، بیوله و سیدمراد و گلاش قوه، گویله به طول پنج كیلومتر و پنج طرح كشاورزی شامل پرواربندی500 راسی بره، پرواربندی 25 راسی بره، پرواربندی 30 راسی گوساله، احداث باغ و پرورش ماهی است.ˈ مطصفی عظیمیˈ گفت: این طرح ها زمینه اشتغال 15 نفر را فراهم كرده است. وی افزود: در مجموع برای بهره برداری از این طرحها 27 میلیارد و 350 میلیون ریال هزینه شده است. وی با اشاره توسعه، بهسازی و آسفالت راه های روستایی در جوانرود گفت: در سفر مقام معظم رهبری به استان كرمانشاه 55 میلیاردر یال به 21 پروژه راه روستایی این شهرستان اختصاص یافت كه بسیاری از این پروژه ها تاكنون به بهره برداری رسیده است.عظیمی خاطرنشان كرد: شش میلیارد ریال در قالب طرح های توسعه كشاورزی به 85 طرح در این شهرستان اختصاص یافته است كه امروز پنج طرح آن به بهره برداری رسید.
[ چهارشنبه 6 شهریور 1392 ] [ 02:11 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


در پنجمین روز از هفته دولت ، ساختمان 15 کلاسه مهر در محله ی هواشناسی با هزینه بالغ بر 15 میلیارد ریال به بهره برداری رسید .

آفتاب روانسر:در آئین بهره برداری از این ساختمان که مدیر کل نوسازی وتوسعه وتجهیز مدارس استان کرمانشاه وجمعی از مسئولان نیز حضور داشتند ، فرماندار شهرستان روانسر ضمن گرامی داشت یا وخاطره شهیدان رجایی وباهنر وتبریک هفته دولت گفت: در راستای تحقق اهداف سند ملی راهبردی آموزش وپرورش وتامین زیر ساخت های لازم در بخش فضاهای آموزشی ، در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی "ساختمان آموزشی 15کلاسه مسکن مهر روانسر به بهره برداری رسید .

جلال صفری افزود : این ساختمان آموزشی با زیر بنای 1865 متر مربع ودر زمینی به مساحت 2180متر مربع با هزینه بالغ بر 15میلیارد ریال توسط مدیریت نوسازی مدارس استان کرمانشاه احداث شده است .

رحیم کرمی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر نیز گفت:این پروژه شامل 15 کلاس درس ، اتاق های اداری ودفتری ، آزمایشگاه ، کارگاه ، سالن چند منظوره ،سرویس بهداشتی ، موتور خانه وسریداری می باشد .

وی افزود : ساختمان آموزشی در3 طبقه مجهز به سیستم های :گرمایشی ، سرمایشی ، اعلام اطفاء حریق ، دزد گیر وسیستم نشت یاب وفیوز گازی برای مواقع بحرانی ( وقوع زلزله ) است .
[ چهارشنبه 6 شهریور 1392 ] [ 02:07 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر: همزمان با چهارمین روز از هفته دولت پروژه آسفالت جاده روستای میدان طفلی به تازه آباد به طول 3 كیلومتر از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری با اعتبار 5/3 میلیارد ریال با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولین ادارات و مردم به بهره برداری رسید .

[ سه شنبه 5 شهریور 1392 ] [ 09:11 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:همزمان با چهارمین روز از هفته دولت پروژه آسفالت جاده روستای میدان طفلی به تازه آباد به طول 3 كیلومتر از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری با اعتبار 5/3 میلیارد ریال با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولین ادارات و مردم به بهره برداری رسید .
[ سه شنبه 5 شهریور 1392 ] [ 09:04 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:براساس اخبار رسیده به توسعه وزیر محترم كشور قرار است امشب ( سه شنبه شب) با نمایندگان استان كرمانشاه در مورد بحث مدیریت این استان دیدار و گفتگو كند . ظاهرا استاندار كرمانشاه نیز صبح امروز (چهارشنبه ) عازم تهران شده است.


این درحالی است كه گفته می شود نمایندگان استان كرمانشاه در جلسه ای در دیروز ( سه شنبه ) بحث در مورد حمایت از استاندار كنونی كرمانشاه را ادامه داده و 5 تن از آنان (رزم - منوچهری - حسینی - جلیلیان و محبی ) با حمایت مجدد از آقای دمیاد خواستار تحویل نامه حمایت از وی به وزارت كشور شده اند.

[ سه شنبه 5 شهریور 1392 ] [ 03:19 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جوانرود هه وال، صبح امروز به مناسبت هفته دولت و روز کارمند که از سوی فرمانداری شهرستان جوانرود برگزار شد از کارمندان نمونه این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

مصطفی عظیمی ،فرماندار شهرستان جوانرود در این مراسم هفته دولت و روز کارمند را به قشر کارمند شهرستان جوانرود شهرستان تبریک گفت و اظهار داشت:  هر دولتی به اندازه خود در جهت خدمات رسانی به مردم تلاش نموده و تفاوت فقط در آهنگ و تعداد این خدمات می باشد.

عظیمی افزود: وجود کارکنانی که خدمت گذار مردم باشند و خود را خادم مردم بدانند نعمت بزرگ و باعث پیشرفت در امور می باشد و امروز نیاز مبرمی  به وحدت و یکدلی در جهت مرتفع نمودن نیازها و مطالبات مردم  وجود دارد.

عظیمی خاطر نشان شد: در جهت خدمات رسانی به مردم ظرفیتهای کسترده ای در شهرستان ایجاد شده است و به زیر ساختهایی همچون آب،برق، جاده، آموزش و پرورش و ... پرداخته شده است و با مروری به گذشته کارنامه افتخارآفرین مسئولین نمایان می باشد هر چند به علت کستردگی محرومیتها در سطح منطقه ممکن است نتوانسته باشیم به آنچه که ایده آل  ما می باشد رسیده باشیم اما اقدامات قابل توجهی  انجام گرفته که از آن جمله می توان به عنوان مثال می توان به هزینه کرد 200 میلیارد ریال در دولت نهم و دهم در سطح شهرستان اشاره نمود.

عظیمی تاکید کرد: همه الزامات برای حرکت و ارتقاء شهرستان آماده است تا به نقطه ایده آل برسیم و شتاب در این بسترها نیاز به تلاش و دلسوزی مسئولین  در مدیریت امور و خدمت عاشقانه به مردم دارد و امروز نیاز به تدبیر و اندیشیدن در سطح ادارات شهرستان احساس می شود زیرا که این امر برای بهبود کار و شرایط موجو لازم می باشد.

در پایان مراسم از کارمندان نمونه معرفی شده توسط ادارات شهرستان جوانرود تجلیل به عمل آمد.


.


[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 09:56 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:به  گزارش پایگاه خبری سراب روانسر این مراسم به حضور اعضای دولت امام جمعه محترم شهرستان و تمامی مدیران، و کارمندان نمونه خود در سالن ارشاد اسلامی برگزار گردید
 
در ابتدا ملا عبدالله غفوری ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به کارمندان شهرستان گفت: جایگاه شما جایگاه خدمت به مردم است و همواره این را بدانید خدمت به خلق خدا یکی از بزرگترین کارهاست
 
وی تصریح کرد هدف از خلق انسان اطاعت از خدا و عبادت و بندگی اوست و انجام عمل صالح و کارهای خداپسندانه است و خدمت صادقانه به مردم نیز از همین اعمال صالح نزد خداوند است
 
وی یاداور شد وجدان اگاه و با خدا و با تقوا همیشه راه راست را خواهد رفت و خدای ناخواسته متقلب و دزد نخواهد شد و تقوا یعنی انجام عوامل الهی و اجتناب و دوری ازمنکرات  فصاد و بی بندو باری
 
وی با بیان اینكه  وجود عدالت و تكریم ارباب رجوع زمینه ساز پیشرفت و رضایت اقشار جامعه از دولت است.تصریح كرد:  صداقت، وجدان كاری و تكریم ارباب رجوع نیز از ویژگیهای بارز یك كارمند نمونه است.
امام جمعه روانسر اظهار داشت: شان و منزلت كارمندان را مقامی ارزشمند است و همه دستگاههای اجرایی  تكریم ارباب رجوع را در دستور كار اخلاقی و عملی خویش قرار دهند تا در پرتو رضایت خلق رضایت و خشنودی خدا نیز حاصل شود
 
در ادامه مراسم فرماندار روانسر جلال صفری با ایراد سخن پرداخت و اظهار داشت: یکی از دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران امنیت به رهبری حضرت امام و پیروی مردم از ایشان بود و این محقق نخواهد شد مگر به وجود رهبری آگاه و بصیر که به حمد خدا ایران اسلامی از این نعمت بزرگ برخوردار است
 
فرماندار روانسر نیز گفت: استفاده از منابع نیروی انسانی و مدیریت صحیح در خدمت صادقانه به مردم جزء و شاخصه مدیران توانمند در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اگر امروز ما شاهد رشد و رونق همه جانبه منطقه هستیم نتیجه مجاهدت و ایثار خدمتگزاران است.
 
جلال صفری افزود: تکریم ارباب رجوع از اوجب واجبات است و ما به صدقه سر ارباب رجوع است که پشت میز نشسته ایم و اگر ارباب رجوع نبود ما نیز مدیر نبودم و سعی کنید لذت این خدمت را از خود دریغ نکنید
 
در پایان این مراسم از مدیران و كارمندان نمونه ادارات و ارگانهای شهرستان با اهدا لوح و هدایایی تقدیر شد.

[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 09:29 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]آفتاب روانسر:همزمان با دومین روز از هفته دولت دو پروژه پرورش ماهیان سردآبی روستای عزیز آباد لوشه و روستای زمكان از توابع شهرستان ثلاث باباجانی به بهره برداری رسید

 

1ا- افتتاح پروژه ماهیان سردآبی از محل طرح توسعه كشاورزی در روستای عزیز آباد لوشه با اعتبار 1000 میلیون ریال با ظرفیت 15 تن و اشتغالزایی 3 نفر

2- افتتاح پروژه ماهیان سردآبی از محل طرح توسعه كشاورزی در روستای زمكان با اعتبار 700 میلیون ریال با ظرفیت 10 تن و اشتغالزایی 2 نفر .[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 03:55 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


آفتاب روانسر:دکتر منوچهری گفت : تربیت دانش آموز مومن ومتعهد وپایبند به ارزش های الهی وآرمان های انقلاب اسلامی وظیفه معلمان است وایجاد بسترهای لازم برای ارتقای معلومات ، دانش افزایی وهمچنین توجه به معیشت فرهنگیان وظیفه مسئولان است وخدمت  به معلمان موجب افتخار تمام مسئولان  است .

 نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت:پرورش دانش آموزانی با ایمان و متعهد ، پژوهشگر وبا بصیرت ، خلاق وکنجکاو در نظام آموزش وپرورش بسیار مهم است واین ثمره مجاهدت وتلاش معلمانی می باشد که خدامحوری ودین محوری سرلوحه کار آنان است .

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان روانسر: دکتر نعمت اله منوچهری در دیدار صمیمی با کارکنان مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر با اشاره به نقش وجایگاه معلم افزود : آموزش وپرورش مکان تعلیم وتربیت ، تزکیه وپرورش نسل آینده کشور است و تربیت صحیح کودکان ونوجوانان در نظام تعلیم وتربیت موجب توسعه وپیشرفت کشور در آینده می شود .

منوچهری افزود : تربیت دانش آموز مومن ومتعهد وپایبند به ارزش های الهی وآرمان های انقلاب اسلامی وظیفه معلمان است وایجاد بسترهای لازم برای ارتقای معلومات ، دانش افزایی وهمچنین توجه به معیشت فرهنگیان وظیفه مسئولان است وخدمت  به معلمان موجب افتخار تمام مسئولان  است .

وی اظهار کرد شخصیت ورفتار معلم بیشترین تاثیر را در ایجاد نگرش ،و پرورش رفتار وشخصیت دانش آموزان دارد واخلاق معلمان در دانش آموزان متبلور ی شود

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی درادامه با اشاره به نامگذاری  سال 92 بنام " سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی " از سوی مقام معظم رهبری افزودند : ملت رشید با بصیرت ایران اسلامی در 24 خرداد  با مشارکت در حماسه سیاسی به وظیفه ی خود عمل کردند  و ان شاء الله مسئولان با تدبیر در حماسه اقتصادی شیرینی حماسه سیاسی را ماندگار نمایند.

دکتر منوچهری تصریح کرد : ملت نجیب ،شریف و ولایتمدار ایران اسلامی وبه ویژه مردم مرز دار وغیور اورامانات با حضور درپای صندوق های اخذرای بار دیگر پایبندی خودرا به نظام مقدس جمهوری اسلامی وتبعیت از اوامر ولایت  فقیه حضرت آیت الله خامنه ای به جهانیان اثبات نمودند .

منوچهری افزود :خوشبختانه مجلس با رای اعتماد به وزاری پیشنهادی دکتر حسن روحانی رئیس جمهور اسلامی ایران  در تلاش است با حمایت از دولت تدبیر و امید مشکلات موجود در حوزه های مختلف را مرتفع نماید .

نعمت اله منوچهری در بخش دیگری ازسخنان خود به مسائل حوزه انتخابیه اورامانات ( روانسر ،پاوه ، جوانرود ،ثلاث باباجانی ، نوسود ، باینگان ، نودشه ، شاهو ، کلاش وازگله ) نیز اشاره نمود وافزود : درخواست مردم شریف اورامانات در خصوص: بهسازی وتکمیل پروژه های راه های بین شهری وروستایی ، احداث بیمارستان 32 تختوابی درشهرهای ثلاث باباجانی و روانسر، گازرسانی به شهرهای نوسود ، نودشه ، باینگان وازگله ، اعطای امتیاز خدمت در مناطق جنگی به فرهنگیان، اعطای مساعدت های ویژه ورسیدگی به رزمندگان وبسیجیان وپیشمرگان کرد مشمول طرح شهید کاظمی جذب وبکارگیری نیروهای متعهد ومتخصص بومی جهت پیگیری واخذ مجوز از مراجع ذیصلاح در دستور کار قرار دارد .

وی افزود : باالطاف الهی ومساعدت مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران رسمی شدن مرز شوشمی وتردد مسافر از این محل در مرحله ی اجرایی ونهایی شدن است .

منوچهری وفاداری مردم اورامانات به نظام جمهوری اسلامی در دفاع از تمامیت ارضی و پاسداری از ارزش های اسلامی را ستود وگفت: اجرای منویات وتفکرات مقام معظم رهبری در خصوص اقوام ومذاهب ایران اسلامی مطالبه و خواست تمامی مردم کرد واهل سنت از مسئولان ارشد نظام است .

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موفقیت های مدیریت آموزش وپرورش در سطح های استان و کشور گفت: مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر از جمله ادارات موفق وتلاشگر استان است که با بهره گیری از فرهنگیان دلسوز و مساعدت های مسئولان وشورای آموزش وپرورش و انجمن های اولیاء ومربیان زمینه رشد وبالندگی دانش آموزان را در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی ، هنری و ورزشی فراهم نموده است .

دکتر منوچهری تصریح کرد با توجه به موقعیت ویژه هنرستان کشاورزی خوشه های زرین شهرستان روانسر تاسیس دانشکده کشاورزی در شهرستان روانسر با مساعدت وهمراهی مسئولان استان وشهرستان در دستور کار ست .

وی افزود : تمام موفقیت ها نشانه ای از آیات بی شمار الهی است و بعنوان خادم مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی اعلام می نمایم ؛ دین مداری ، مردم باوری ، نخبه پروری ، شایسته سالاری ، بهره گیری از خردجمعی ، توجه به رهنمودهای امام راحل (ره) ومقام معظم رهبری وعمل به قانون سرلوحه کارهای اینجاب می باشد .

 در ابتدای این دیدار رحیم کرمی مدیر آموزش وپرورش شهرستان روانسر گزارشی از فعالیت های آموزش وپرورش در خصوص ساماندهی وسازماندهی نیروی انسانی ، کمبود فضاهای آموزشی در خصوص اجرای نظام (3-3-3-3) ، اعتبارات وسرانه های دانش آموزی ، برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت معلمان ، طرح ملی نهضت حفظ قرآن در مدارس بیان نمود .

به گفته ی محمدی کارشناس روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان روانسر این جلسه از ساعت 12 ظهر تا ساعت 16 بعدازظهر در محل اتاق جلسات آموزش وپرورش این شهرستان برگزار و معاونان و کارشناسان بخش های مختلف آموزش وپرورش نظرات خودرابیان وخواستار پیگیری مسئولان به منظور  تحقق اهداف نظام تعلیم وتربیت در مدارس شدند .[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 03:53 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
1- اجرای طرح هادی روستای میرآباد از محل اعتبارات استانی و ماده 2 با اعتبار 211900000 تومان  افتتاح گردید .

2- افتتاح احداث جایگاه و خرید بره از محل طرح توسعه كشاورزی در روستای زمكان با اعتبار 2900

میلیون ریال با   با ظرفیت 500 رأس و اشتغالزایی 5 نفر[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 03:39 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:به مناسبت روز پزشک در دفتر سرپرست شبکه بهداشت و درمان مراسمی با حضور پزشکان برگزار گردید.در این مراسم که در جوی دوستانه برگزار گردید پزشکان با یکدیگر به تبادل نظر پرداختند و در انتها به رسم یادبود لوح های تقدیری  توسط  خانم دکتر ژیلا منوچهری به آنها اهدا گردید.[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 01:50 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
در دومین روز از هفته دولت، چهار طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان جوانرود به بهره برداری رسید


آفتاب روانسر:به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود در مراسم افتتاح این پروژه ها گفت: این پروژه ها شامل آبنمای موزیكال بوستان شاهد، اصلاح و بهینه سازی برق فشار ضعیف شهری، اصلاح و بهینه سازی برق فشار ضعیف روستای سفیدبرگ و برق رسانی به روستای قین سخت است.
"مصطفی عظیمی" افزود: در مجموع برای اجرای این پروژه ها 13 میلیارد و 490 میلیون ریال هزینه شده است.
وی به خدمات نظام و دولت جمهوری اسلامی در شهرستان جوانرود اشاره اظهار كرد: در سایه الطاف و بركات نظام جمهوری اسلامی خدمات زیادی در این شهرستان انجام انجام گرفته است و در دورترین نقاط شهرستان شاهد خدمات زیادی به مردم بوده و شرایط خاصی برای خدمات رسانی به مردم فراهم شده است.
عظیمی خاطرنشان كرد: از 102 روستای شهرستان جوانرود به جز سه روستا كه به صورت فصلی سكونت دارند تمام روستاهای این شهرستان حتی در دورترین نقطه مرزی برق دار هستند.[ دوشنبه 4 شهریور 1392 ] [ 01:08 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
در اولین روز از هفته دولت وبا حضور فرماندار ، امام جمعه ، نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی  شهردار جوانرود  و جمعی از مسئولان شهرستان دراولین روز از هفته دولت با حضورمسئولان عملیات فاز اول رینگ شهری در جوانرودآغاز شد.


آفتاب روانسر :به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود در مراسم كلنگ زنی فاز اول این پروژه گفت :ریگ شهری جوانرودبا طول9 كیلومتر وعرض 30 متر بااهداف مختلفی ازجمله رفع ترافیك شهر احداث می شود.مصطفی عظیمی با اشاره به اینكه این پروژه نقش بسزایی در رفع مشكل ترافیك شهرجوانرودداردافزود: درحال حاضر فاز عملیات فاز اول این پروژه به طول 5/3 كیلومتر وعرض 30مترآغاز شده است. وی اعتباراولیه این پروژه را 15 میلیاردریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری اعلام واظهاركرد: فاز اول ریگ شهری جوانروددر مدت 12 ماه به بهره برداری می رسد. نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت احداث رینگ شهری جوانرودبر تسریع در اجرای احداث این پروژه تاكیدكرد. دكترنعمت الله منوچهری گفت: احداث بیمارستان 30 تختخوابی روانسر وثلاث باباجانی ، رسمی شدن مرز شوشمی ،كمربندی ورینگ شهری جوانروداز مهمترین پروژه هایی هستندكهاز طریق مجلس شورای اسلامی ودولتمردان به صورت جدی پیگیر اعتبارات آن هستیم. وی اظهارامیدواری كرد:با پیگیری های مكرر و همت دولتمردان شاهد پیشرفت وتوسعه در منطقه اورامانات باشیم.

[ یکشنبه 3 شهریور 1392 ] [ 01:18 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:به گزارش پایگاه خبری سراب روانسر: همزمان با گرامیداشت دومین روز از هفته دولت 19 طرح كشاورزی با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد و 770 میلیون ریال در شهرستان روانسر افتتاح و به بهره برداری رسید.

این طرحها شامل یك طرح توسعه و تجهیز ذرت خشك كنی با ظرفیت 7500 تن ، سه طرح احداث جایگاه و خرید گوساله با ظرفیت 105 راس ، دو طرح احداث گاورداری شیری با ظرفیت 10 راس ، چهار طرح پروار بندی بره و گوساله با ظرفیت 670 راس ، سه طرح پرورش زنبور عسل با 250 كلنی و شش طرح توسعه مكانیزاسیون  و ماشین آلات كشاورزی است كه در مجموع زمینه استغال 28 نفر را در شهرستان روانسر فراهم كرده است.
 

[ یکشنبه 3 شهریور 1392 ] [ 01:14 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

دبستان خیام روانسر، 35-1330


آفتاب روانسر:گروهی از دانش آموزان دبستانی با لباس پیشاهنگی در مقابل دبستان خیام روانسر که ساختمانی کاهگلی با سقف تیر و چوب بوده است

اولین مدرسه روانسر در سالهای 1310 تا 1315 دایر شد و دانش آموزانی از روستاهای اطراف در این مدرسه درس می خواندند. اولین معلم این مدرسه آقای تاج بخش بودند و دانش آموزان قدیمی که اکنون در قیدحیات هستند:حاج احمد محمدی و درویش امین محمدی از گل سفید و امان الله احمدی یا رحیمی از روستای کلاه کبود. عکس دبستان خیام متعلق به سال های 1330 تا 35 است.[ شنبه 2 شهریور 1392 ] [ 01:59 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
علی اصغر فانی طی بخشنامه ای به مدیران کل استان های سراسر کشور ،از آنان خواست از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در مشاغل مدیریتی و سرپرستی واحد های اداری در سطح ادارات کل ، شهرستان ها و مناطق جدا خودداری کنند .

آفتاب روانسر:به گزارش کرمانشاه پست به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، علی اصغر فانی طی بخشنامه ای به مدیران کل استان های سراسر کشور ،از آنان خواست  از هرگونه جابجایی نیروی انسانی در مشاغل مدیریتی و سرپرستی واحد های اداری در سطح ادارات کل ، شهرستان ها  و مناطق جدا خودداری کنند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش طی این بخشنامه  از مدیران کل استان ها خواست ، هرگونه تغییر و جابجایی در سطح معاونین مدیر کل ، روسای ادارات موضوع به اطلاع معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع رسیده تا موضوع پس از بررسی و اعلام نظر وزارتخانه انجام شود.

وی در ادامه بخشنامه آورده است: با سازماندهی به موقع نیروی انسانی، تجهیزات، مقدمات بازگشایی مطلوب مدارس را فراهم آورده تا شاهد فضایی شاداب و پرنشاط در مدارس باشیم.


[ شنبه 2 شهریور 1392 ] [ 01:42 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
http://media.jamphoto.jamnews.ir/Larg1/1392/04/30/IMG16393251.jpg
آفتاب روانسر:به نقل از توسعه کرمانشاه مصری در گفتگویی با خبرنگار غرب ضمن تایید این مطلب که تنها نماینده ای بوده که نامه درخواست ابقای استاندار را امضاء نکرده است تصریح نمود: من نامه را امضاء نکرده ام اما به ایشان اعتقاد دارم چون وی کرمانشاهی بوده و آدم با اخلاقی است

و از زمانی که ایشان آمده اند مدیران با رضایتمندی بیشتری در حال کار هستند.
وی در خصوص دلیل امضاء نکردن این نامه گفت: باید به دکتر روحانی و دولت وی فرصت داده شود تا ببینیم در مورد مدیران اجرایی چه دیدگاهی دارد؟ اگر بنابر تعامل با نمایندگان باشد مجمع نمایندگان استان نظرشان بر ابقای آقای دمیاد است چون کسی نارضایتی از عملکرد ایشان نداشته و از فردای ورود به کرمانشاه با سعه صدر و شناخت از استان کار خود را شروع کرده اند .

[ شنبه 2 شهریور 1392 ] [ 01:23 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic