آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

روز گذشته، تابش از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از نهایی شدن فهرست کابینه روحانی توسط کارگروه‌های تخصصی که برای این کار در نظر گرفته شدند، خبر داد و گفت: این لیست در اختیار رئیس‌جمهور برگزیده قرار گرفته است. از این فهرست تا کنون نام هشت نفر برای حضور در کابینه قطعی شده است.

آفتاب روانسر به نقل از  اسلام آبادپرس:کابینه روحانی این روزها یکی از کلماتی است که هم در فضای اینترنت بیشترین جستجو را را دارد و هم زمانی که رسانه‌های دیداری و شنیداری از آن سخن می‌گویند، مردم کنجکاو شده و به دقت گوش می‌دهند؛ شاید نام

چند تن از این کابینه را پیش از اعلام رسمی آن بدانند.
گمانه‌زنی سایت‌های خبری درباره کابینه به فاصله کوتاهی پس از انتخاب حسن روحانی آغاز شد؛ گمانه‌زنی‌هایی که بسیاری از آنها نه بنا بر ‌واقعیات موجود، ‌که بر پایه تمایل جریانات سیاسی و حتی اشخاص برای حضور افراد مورد علاقه خود در کابینه آینده شکل می‌گرفت.

بنا بر این گزارش، اصولگرایان که برخی از آنان قاطعانه پیروزی روحانی را پیروزی خود می‌دانستند، در گمانه‌زنی‌های خود برای هر وزارتخانه، دست‌کم یک نفر اصولگرا را در نظر می‌گرفتند و اصلاح‌طلبان نیز بنا بر اولویت‌های خود وزیر برای روحانی معرفی می‌کردند.

نکته جالب این که برخی از رسانه‌ها، افراد مورد نظر خود را در گمانه‌زنی‌ها مطرح می‌کنند و خبرنگاران این رسانه‌ها برای آنان لابی، چانه‌زنی و خبر‌سازی ‌می‌کنند. همه این جریانات و گمانه‌زنی‌ها در حالی است که روز گذشته، تابش از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از نهایی شدن فهرست کابینه روحانی توسط کارگروه‌های تخصصی ـ که برای این کار در نظر گرفته شدند ـ خبر داد و گفت: این لیست در اختیار رئیس جمهور منتخب قرار گرفته است؛ فهرستی که منابع آگاه به اعتدال گفته اند هشت نفر آنان قطعی شده ‌که هفت نفر آنان به عنوان وزیر کابینه روحانی به مجلس معرفی خواهند شد.


نام این هشت نفر عبارتند از: اسحاق جهانگیری به عنوان معاون اول، محمد جواد ظریف به عنوان وزیر امور خارجه، بیژن نامدار

زنگنه وزیر نفت، حمید چیت چیان به عنوان وزیر نیرو، محمد علی نجفی وزیر آموزش و پرورش، رضا ویسه وزیر صنعت معدن و تجارت، سید حسن هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی  و عباس احمد آخوندی هم به عنوان وزیر راه و شهر‌سازی.

گزینه‌های وزارتخانه‌های دیگر هم هرچند معرفی شده‌اند،‌ به این دلیل که هنوز وضعیت آنان نهایی نشده، نمی‌توان به آنان اشاره دقیقی داشت.


[ پنجشنبه 3 مرداد 1392 ] [ 03:38 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر به نقل از پایگاه خبری سراب روانسر حسین کورش ضمن تبریک میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی اظهار کرد : افتتاح همزمان پایگاه نیکوکاری محله در مسجد بلال حبشی همزمان با سراسر کشور در این روز فرخنده و مبارک با هدف جمع اوری نذورات و خیرات از طرف مردم تحت عنوان مسجد محوری و کمک به مستمندان افتتاح گردید
 
وی تصریح کرد: مسجد پایگاه اولیه مسلمانان و قطعآ در جمع اوری نذورات و خیرات مردم نقش سازنده در کمک به نهاد کمیته امداد خواهد داشت
 
وی در پایان:  با آرزوی  سلامتی و سربلند و تبریک مجدد میلاد امام حسن مجتبی به مردم روانسر و خاص مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) تبریک عرض کرد
 
 

[ پنجشنبه 3 مرداد 1392 ] [ 03:37 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:موستا ملا ˈقادر قادریˈ روز چهارشنبه در جلسه درس اخلاق مدیران در مسجد قبا، با تشریح وضعیت کشورمان در جهان گفت: دشمنی دشمنان با انقلاب اسلامی ایران ادامه دارد و هر روز در قالب و مدل های مختلف از جمله تحریم های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی این دشمنی ها و فشارها بر ملت و کشور ما بیشتر می شود.

وی اضافه کرد: بهترین راهکار مقابله با این فشارها و دشمنی ها رشد و تقویت آموزه های دینی و انقلاب اسلامی و همکاری و یکدلی مدیران در راستای خدمتگزاری به مردم است.

امام جمعه پاوه با اشاره به خصوصیات و ویژگی های مدیران در نظام جمهوری اسلامی، سلوک اخلاقی و برنامه ریزی را مهمترین ویژگی مدیران برشمرد و گفت: ثبات قدمی در فکر، عقیده و عمل، برخورد متواضعانه و عادلانه با مردم، احسان، همکاری و داشتن مشاوران و کارشناسان قوی و با تدبیر در امور مختلف از مهمترین این خصوصیات است.

ماموستا قادری، مدیران را به تلاش و اهتمام بیشتر در راستای رفع مشکلان مردم و تامین نیازهای معیشتی آن ها توصیه کرد.

[ پنجشنبه 3 مرداد 1392 ] [ 03:33 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:ˈمصطفی عظیمیˈ روز چهارشنبه در نشست مشاوران جوان و منتخبین شورای شهر که به منظور بررسی مشکلات شهری و ارائه راهکار برای رفع این مشکلات برگزار شد، افزود: این میزان اعتبار برای آسفالت و روکش خیابان ها، بتن ریزی و تعریض انتهای ورودی های شهر هزینه شده است.

وی با اشاره به نقش مهم شوراها در توسعه و آبادانی شهرها اظهار کرد: شورایی توانمند است که با قوانین آشنا باشد و با فرهنگ سازی مردم را به ایجاد فرهنگ نظم و احترام به قانون دعوت کند.

عظیمی، با بیان اینکه شورا باید به دنبال منابع درآمدی پایدار برای شهرداری باشد، گفت: اعضای شورا می توانند با برنامه ریزی، مواردی را برای شهرداری پیگیری کنند که ضمن رفع مشکلات موجود، شهرداری را به خودکفایی برساند.

در ادامه این نشست منتخبین شورای شهر جوانرود به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و از مردم و مسئولان خواستند تا در این راه آنان را یاری کنند.

[ پنجشنبه 3 مرداد 1392 ] [ 03:31 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر به نقل از خبرنگار سراب روانسر به میمنت میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت پیامبر 4 نانوای به صورت رایگان با نیت خیر مسجد امام حسین (ع) اقدام به توزیع نان صلواتی در سطح شهرستان کردند
 
حجت الا سلام ابراهیم نژاد روحانی مستقر در مسجد امام حسین (ع) گفت: ما مسلمان ها اگر بخواهیم متهد و یک دل شویم باید انرژی ها را با هم ادغام کنیم و تبدیل به یک قدرت واحد شویم
 
وی تصریح کرد: بنابراین چاره ای نداریم جزء اتحاد بر محور مشترکات و مهمترین آن محبت و دوستی امام حسن و امام حسین (ع) است و این چیزی است که در تمام منابع اسلامی  اهل سنت و تشیع وجود دارد
 
وی یاد اور شد:ما اگر به این ریسمان چنگ بزنیم و براین محور گرد هم بیائیم قطعآ هم دنیای دیگری خواهیم داشت و هم اخرت دیگری

 
 
 

[ چهارشنبه 2 مرداد 1392 ] [ 12:10 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
دستور عجیب یك نماینده استان به رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان برای بركناری اعضای ستاد روحانی در سطح مدیران مدارس !!

آفتاب روانسر به نقل از تابناک کرمانشاه :نمایندگان یكی از حوزه های انتخابیه استان كرمانشاه در اقدامی عجیب به رئیس اداره آموزش و پرورش یكی از شهرستانهای این حوزه دستور داد ..
كه تمامی مدیران و معاونین مدارسی كه در انتخابات اخیر ریاست جمهوری از دكتر روحانی حمایت كرده اند بركنار نموده و افراد دیگری از حامیان دیگر كاندیداها را جایگزین آنها نماید. 

[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 03:28 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


آفتاب روانسر:معاون پرورشی وتندرستی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر گفت: 795دانش آموز روانسری تابستان امسال اوقات فراغت خود را درمراکز تابستانی آموزش وپرورش سپری می نمایند.

مراد میرزایی در بازدید از کلاس های کانون فرهنگی تربیتی شهید بهشتی وسالن ورزشی پوریای ولی با اعلام این خبر افزود : فعالیت مراکز تابستانی آموزش وپرورش از اول تیرماه آغاز شده و5 مرکز تابستانی پذیرای دانش آموزان دختر وپسر در کلاس های : قرآن ، طراحی ، نقاشی ، خوشنویسی ، زبان های خارجه ، رایانه ، موسیقی ، فوتسال ، والیبال و شنا می باشد .

میرزایی اظهار کرد  :در مراکز تابستانی آموزش وپرورش شهرستان روانسر  15 مربی مجرب ومتعهد مسئولیت برگزاری وتشکیل کلاس ها را بعهده دارند .

وی استمرار فعالیت های تربیتی مدارس در طول تابستان ، توجه به امور دینی دانش آموزان ، تلاش برای افزایش شادابی، نشاط و ارتقاء سلامت روحی و روانی دانش‌آموزان ، تقویت مهارت های ورزشی و هنری ،  اعتماد به نفس ، مصونیت بخشی به نوجوانان در مقابل هجمه های فرهنگی و کسب مهار ت های جدید را از جمله اهداف مراکز تابستانی در راستای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش برشمرد .
[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 03:09 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان کرمانشاه گفت: جلسه رسیدگی به تخلفات صنفی و غیر صنفی با بررسی 18 پرونده در شهرستان روانسر آغاز شد که جریمه‌ای بالغ بر یک‌ونیم میلیارد ریال به دنبال داشت.

به نقل از فارس :  جهانگیر شاه‌مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، از آغاز جلسه رسیدگی به تخلفات صنفی و غیرصنفی با بررسی 18 پرونده در شهرستان روانسر خبر داد و افزود: این بررسی جریمه‌ای بالغ بر یک‌ونیم میلیارد ریال به دنبال داشت و عمده این تخلفات شامل خرید و نگهداری غیرمجاز گندم، عرصه خارج از شبکه آرد، کود شیمیایی کشف‌شده و غیره است.


[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 03:03 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
اسامی کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در منطقه اورامانات را برای ما در قسمت نظرات درج کنید.

[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 02:58 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 02:37 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به گزارش خبرنگار سراب روانسر  به مناسبت ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان ماه نور و رحمت محفل انس با قران با حضور قاری بین المللی از کردستان و قاریان برجسته شهرستان  در مسجد جامع شهرستان برگزار شد. ‎
در ابتدای مراسم حجت الا سلام محمدی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور سبزمردم فهیم شهرستان  در مراسم انس با قرآن و ضمن تشکر از بانیان این مراسم باشکوه گفت: قران پر از شگفتی هاست در قران کریم همه کلام و الفظ یک نور هدایت برای بشر است
وی تصریح: کل قران پر از درسهای اموزنده و راهنمای بشریت است و هدف از برگزاری این جلاسات انس با قران ، مانوس شدن در اعماق معانی این کلام الهی است
 

[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 01:40 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

بر اساس اخبار دریافتی از شهر جوانرود مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان( تربیت بدنی) شهرستان جوانرود که قرار بود صبح  امروز برگزار شود لغو شد.

همانطور که قبلا در یکی از خبرها گفته بودیم قرار بود در این جابجایی ها نریمان رحمانی که از مدیران توانمند شهرستان بود و کارنامه درخشانی را در سابقه خود دارد جای خود را به مهدی بهرامی از فرهنگیان آموزش و پرورش بدهد که بنا به دلایلی این تغییرات فعلا منتفی شد.این خبر  از طرف ورزشکاران جوانرود ارسال شده است


[ سه شنبه 1 مرداد 1392 ] [ 01:38 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic