آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

آفتاب روانسر :پیش بینی می شود امسال 50 هزار تن گندم از گندمزارهای شهرستان روانسر برداشت شود.

مدیر جهاد كشاورزی شهرستان روانسر گفت: امسال 19 هزار هكتار از اراضی این شهرستان به صورت دیم و هفت هزار و 850 هكتار نیز به صورت آبی زیر كشت گندم است.

كامران كریمی با بیان اینكه خوشبختانه برای خرید گندم مازاد بر نیاز كشاورزان مشكل خاصی وجود ندارد افزود: از ابتدای فصل برداشت تاكنون سه مركز خرید گندم در این شهرستان 34 هزار تن گندم مازاد بر مصرف كشاورزان را خریداری كرده اند.

مدیر جهاد كشاورزی روانسر با اعلام اینكه 112 دستگاه كمباین بومی و مهاجر برداشت گندم از اراضی این شهرستان را انجام می دهند اظهار داشت: تاكنون در سطح 19 هزار هكتار از مزارع روانسر كار برداشت گندم انجام شده است.


[ دوشنبه 31 تیر 1392 ] [ 04:15 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
http://www.ostan-ks.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?ID=044f7059-b6a1-4fe6-a5c7-ea35a5013dcb
گردهمایی اصحاب فرهنگ و هنر به منظور بررسی مشكلات انجمن ها و تشكل های وابسته به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوانرود روز یكشنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  جوانرود ، فرماندار جوانرود در این همایش با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان رسالت اصحاب فرهنگ و هنر در این راستا را بسیار با اهمیت دانست و گفت: از مهمترین برنامه های دشمن در تهاجم فرهنگی حمله به اعتقادات، فرهنگ و هویت مردم است كه هنرمندان در این راستا بهترین و كارآمدترین تیم و نیرو برای مقابله با دشمن هستند.ˈمصطفی عظیمیˈ افزود: كار فرهنگی كار بسیار ظریفی است و نیاز به بسترسازی دارد و ما وظیفه داریم بستر را برای انجام فعالیت های فرهنگی آماده كنیم. وی خاطرنشان كرد: بستر توسعه در جامعه ما فرهنگ است و با توجه به استعدادهایی كه در شهرستان جوانرود وجود دارد باید این استعدادها را شكوفا كنیم.رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جوانرود نیز خواستار رفع مشكلات اصحاب فرهنگ و هنر شد و گفت: 11 كانون فرهنگی و هنری، دو انجمن ادبی، یك انجمن چند منظوره و تك منظوره و دو موسسه قرآنی در این شهرستان فعالیت می كنند. محمدرئوف محمدی رادˈ افزود: در آینده نیز انجمن خوشنویسان به انجمن های شهرستان جوانرود اضافه می شود.


[ دوشنبه 31 تیر 1392 ] [ 04:14 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

اولین نشست اعضای كمیسیون ارتقا امنیت اجتماعی شهرستان جوانرود روز یكشنبه با حضور ادارات عضو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، فرماندار جوانرود در این جلسه با برشمردن طرح ها و محورهای ارتقا امنیت اجتماعی و اخلاقی در جامعه گفت: برگزاری جلسات و نشست ها و برنامه ریزی درست و اطلاع رسانی و آموزش در این زمینه می تواند از بروز ناهنجاری های اجتماعی و عمومی در سطح جامعه جلوگیری كند.ˈمصطفی عظیمیˈ از دستگاه های متولی این امر خواست برنامه های خود را با رویكرد اولویت محورهای قابل اجرا فرهنگی در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و اخلاقی ارائه نمایند.وی با بیان اینكه ارتقا امنیت اجتماعی و عمومی جامعه از مهمترین اهداف و دغدغه های دولت است، اظهار كرد: دستگاه های اجرایی ناهنجاری های مربوط به حوزه خود را شناسایی كرده و برای اولویت بندی و راهكارهای عملیاتی كاهش آن به این كمیسیون برنامه ریزی و تلاش كنند.عظیمی خاطرنشان كرد: وجود ناهنجاری های اجتماعی خدشه به روح و روان مردم وارد می كند بنابراین شناخت و معرفی مصادیق آن به جامعه ضروری است.

[ دوشنبه 31 تیر 1392 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
عبدالرضا میرزائیان به‌ مناسبت هفته بهزیستی وایام  مبارک ماه رمضان از تعدادی خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی شهرستان با حضور پرسنل اداره بهزیستی شهرستان روانسر  بازدید و دل‌جویی کرد.
 
در این دیدار که جمعی از پرسنل اداره‌ کل بهزیستی استان استان  فرماندار و جمعی از مسئولان بهزیستی شهرستان حضور داشتند، به تمام مددجویان سبد کالا داده شد و مدیر کل محترم از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته های مددجویان قرار گرفت و دستور پیگیری و رفع مشکل را از هیئت همراه خواستار شد
 
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این دیدار به  بررسی مشکلات مددجویان پرداخت و راه‌کارهایی برای رفع این مشکلات ارائه داد ومساعدت‌هایی برای خرید وسایل کمک توانبخشی معلولان شهرستان انجام و در بخش مسکن مهر بهزیستی نیزدستور پیگری و مساعدت داد و امید داشت در اینده نزدیک پرسنل بهزیستی حامل پیام خوبی برای مدجویان شهرستان باشند

 


منبع خبر: سراب روانسر

[ دوشنبه 31 تیر 1392 ] [ 12:35 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
این مراسم با حضور امام جمعه محترم شهرستان ،فرماندار محترم، شهردار محترم و جمعی از اعضای جدید شورای شهر روانسر و حضور افراد خیر و خداجو شهرستان و با اجماع بیش از 400 نفر از مددجویان بهزیستی شهرستان برگزار شد
 
در این مراسم ملاعبدالله در ابتدا ضمن خیر مقدم و تبریک ایام مبارک ماه رمضان و مقارن شدن هفته بهزیستی در این ماه خیر و برکت به مدعوین محترم تحت نهاد بهزیستی و خیرین شهرستان بیان داشت  هفته بهزیستی یادآور خدمات ارزشمند فعالیت های انسانی سازمان بهزیستی  می باشد و جا دارد به  تمامی خادمان این عرصه خداقوت گفت وآرزوی توفیق کرد
 
وی تصرح کرد:خداوند خیر وبرکت افزون به بانیان و خیرین این مراسمات عطا بفرماید باشد که این نیت پاک و احسان شما خیرین مایه برکت و سلامتی بدن برای خود و مال و منال باشد
 
در پایان مراسم بعد از صرف افطار از خیرین حاضر در مراسم با لوح تقدیر تشکر به عمل امد
 


منبع خبر: سراب روانسر


[ دوشنبه 31 تیر 1392 ] [ 12:29 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آمبولانس در آفریقابدون شرح


[ دوشنبه 31 تیر 1392 ] [ 01:42 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به گزارش ایرنا، فتحی با اراده قوی و پشتکار خود، در طول 9 ماه وزن خود را از 196 کیلو به 79 کیلو رساند. وی قبل از آغاز رژیم غذایی خود یک بار به مدت سه روز به دلیل فشار خون بالا در بیمارستان بستری بوده است، فتحی با تصمیم خود برای کاهش وزن به عبارتی جان خود را از خطر چاقی نجات داد.

در زیر گفت و گوی ما را با وی بخوانید***ادامه مطلب***
[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:57 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به اطلاع می رساند شرکت پتروشیمی بیستون واقع در استان کرمانشاه، شهرستان کرمانشاه در چارچوب قانون کار وتامین اجتماعی ( بصورت قراردادی مدت موقت ) در مقاطع و رشته های تحصیلی مختلف از داوطلبان مرد واجد شرایط بومی استان کرمانشاه بصورت قرارداد کار مدت موقت (تامین اجتماعی) از طریق برگزاری آزمون کتبی و روانشناختی ، مصاحبه فنی / تخصصی ، طب صنعتی و گزینش دعوت به همکاری می نماید.  جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://bispc.net مراجعه فرمایید.برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید
برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده یا ویرایش مشخصات خود اینجا را کلیک کنید


[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:48 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]محفل انس با قرآن كریم روز شنبه با حضور قاری برجسته مصری شیخ ˈمحمود صدیق المنشاویˈ و قاریان برجسته در مسجد جامع جوانرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، در این مراسم معنوی كه با حضور تعداد زیادی از مردم مومن و روزه دار و جمعی از مسوولان سیاسی و فرهنگی شهرستان جوانرود برگزار شد، آیاتی از قرآن كریم توسط قاری مصری و چندتن از قاریان برجسته شهرستان جوانرود قرائت شد كه مورد استقبال شركت كنندگان قرار گرفت.رییس اداره اوقاف و امورخیریه منطقه اورامانات در حاشیه برپایی این محفل قرآنی و معنوی گفت: قرآن كریم بهترین و با عظمت ترین هدیه الهی و چراغ روشنایی بخش دل انسانها است و باید سعی شود به بهترین نحو مورد احترام و اكرام همه قرار گیرد.ماموستا ملا ˈهادی رمضانیˈ افزود: ارتباط با قرآن مایه سعادت و خوشبختی انسان است و بایستی در جهت گسترش فرهنگ قرآنی از هیچ كوششی دریغ نكنیم.وی با بیان اینكه نورانی شدن قلبها از ثمرات انس با قرآن است، افزود: هرچه قدر با این كتاب آسمانی انس بیشتری داشته باشیم، به طور قطع زندگی خوب و سعادتمندی خواهیم داشت.

[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:41 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

براساس اخباروگزارشات رسیده به پایگاه خبری تحلیلی آوای اورامانات تغییرات مدیریتی درحوزه اورامانات منتفی شد.

براساس این گزارشات وباتوجه به شایعات و اخبارمنتشرشده در رسانه ها و وبلاگ ها درخصوص تغییرات مدیریتی درحوزه اورامانات ،اماآخرین اخباردریافتی حاكی ازمنتفی شدن این تغییرات دارد.

باتوجه به این اخبار،آنچه زمزمه می شد اینكه رستگاریوسفی فرماندارشهرستان ثلاث باباجانی ازسمت خودبركنارو حسن ویسمرادی اهل جوانرود وفرماندارقبلی كامیاران وپرسنل فعلی استانداری كردستان به جای وی منصوب وهمچنین خدرویسی بخشدارمركزی ثلاث باباجانی ازسمت خودبركنارو علاء الدین حیدری اهل خانقاه پاوه وفرهنگی به جای وی منصوب وفرمانداران پاوه وروانسر هم تغییرخواهندكردو شهاب قربانی بخشدارمركزی روانسرهم جای خودرابه سیاوش مظفری رئیس قبلی آموزش وپرورش روانسر وپاوه خواهد داد.

اگرچه زمزمه آمدن ورفتن برخی افراد دیگر به گوش می رسیداماآنچه مهم است منتفی شدن این تغییرات تاآغازبكاردولت یازدهم است.

 


[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:31 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
جلسه تودیع و معارفه بخشدار نوسود برگزار شد و طی آن سالم مصطفایی شهردار پیشین شهرهای پاوه ، نودشه و شاهو بعنوان بخشدار جدید منصوب گردید .مصطفایی  دو سال پیش نیز مدتی را بعنوان بخشدار شاهو فعالیت داشته است . از جمله سوابق کاری ایشان عبارتند از : کارشناس راه و ترابری - کارشناس امور اجتماعی - و شوراهای فرمانداری - مشاور عمرانی فرماندار پاوه - مسئول دوائر فنی و عمران شهرداری نودشه - کارشناس خبره دادگستری - عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان .

لازم بذکر است در این جلسه از خدمات درخشان حاج محمد فاروق یوسفی که به افتخار بازنشستگی نائل گشته تقدیر شد . گفتنی است یوسفی در انتخابات 24 خرداد امسال بعنوان منتخب مردم پاوه به شورای شهر نیز راه یافته بود .


[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:29 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی جناب آقای محمد امین اسدی نفر دوم مسابقات جهانی از هند و جناب اقای سید عباس حسینی نفر برتر مسابقات کشوری و با حضور قاریان برجسته منطقه اورامانات  روز دوشنبه ساعت 5:30 دقیقه در مسجد جامع شهرستان با همکاری دفتر امام جمعه محترم شهرستان ،اداره تبلیغات اسلامی شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد روانسر برگزار خواهد شد
 
[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:25 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


پیرو انتشار برخی اخبار درباره ارسال پیامکی در مسابقه اسوه عدالت، بر روی بستر فنی شبکه تلفن همراه ایرانسل، این اپراتور تلفن همراه کشور، جهت تنویر افکار عمومی ضمن انتشار توضیحاتی در خصوص شرکت ارسال کننده این پیامک، تاکید بر تعهد ایرانسل در خصوص احترام به وحدت مسلمین و تقریب مذاهب و احترام به کلیه ادیان الهی، توضیحات شرکت تامین کننده محتوای این مسابقه را نیز عینا منتشر کرد.

ایرانسل با هدف تامین و نشر محتوای فاخر فرهنگی و اسلامی، ویترین ایرانسل را بعنوان نخستین و بزرگترین بازار عرضه محتوای ویژه تلفن همراه، از تابستان ۱۳۸۶ راه اندازی کرده است. کلیه محتواهای عرضه شده بر روی ویترین، منحصرا از سوی شرکت های تامین کننده محتوا که از مراجع و نهادهای ذی‌صلاح برای فعالیت و محتوای خود مجوزهای لازم را اخد نموده‌اند، تامین میگردد و ایرانسل تنها تامین‌ کننده بستر ارتباطی و فنی لازم برای عرضه این محتواها می باشد. مطابق قرارداد تبادل شده بین ایرانسل و شرکت‌های تامین کننده محتوا، مسئولیت حقوقی و محتوایی کلیه محتوای تبادل شده بر روی بستر فنی شبکه ایرانسل، بر عهده این شرکت‌ها می باشد.
مسابقه پیامکی “اسوه عدالت” به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه، توسط “موسسه فرهنگی دیجیتال کلید طلایی جهان معاصر(کلید طلایی)” بعنوان یکی از مسابقات برگزار شده بر روی بستر فنی ویترین ایرانسل برپا شده است. علیرغم دریافت توضیحات موسسه فرهنگی کلید طلایی که در ادامه جهت تنویر افکار عمومی می آید، تاکید میشود نحوه برخورد با شرکت فوق‌الذکر، در چهارچوب قرارداد فی مابین و مجوزهای اخذ شده شرکت فوق از مراجع و نهادهای ذی صلاح، تحت بررسی می باشد.

ایرانسل باهدف تنویر افکار عمومی، در ادامه عینا متن توضیحات رسمی شرکت کلید طلایی را بعنوان مسئول حقوقی محتوای مسابقه فوق، منتشر میکند:


[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:23 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
حوالی صبح امروز سواری پیکان از مسیر روانسر به کرمانشاه در حرکت بود درپیچ نه چندان تند نرسیده به شهرک صنعتی از جاده منحرف و درشانه خاکی جاده واژگون شد خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و3 سرنشین حادثه دیده به کمک اورژانس شهرستان به درمانگاه منتقل شدند
 
لازم به ذکر است این چهارمین واژگونی در این نقطه از مسیر روانسر به کرمانشاه است و اخرین مورد مربوط به واژگونی پراید در دهم همین ماه  بود این مسیر با وجود پیچ نه چندان تند آیا مشکل دارد یا که به وجود سطح اسفالت نامناسب باعث انحراف از مسیر خواهد شد
 
نکته اینجاس که تمام واژگونی ها در نزدیکی ساعت 11 تا 12و 30 دقیقه رخ داده است ایا دید رانندگان در این وقت از روز با مشکل مواجه خواهد شد
 
پایگاه خبری سراب روانسر از کارشناسان پلیس راه شهرستان خواهشمند است در این خصوص نظرات کارشناسی خود را در قالب پیشنهاد سازنده به مسئولان زیربط برسانند تا دیگر در این  نقطه از مسیر هر از چند گاهی شاهد واژگونی نباشیم

منبع: سراب روانسر


[ یکشنبه 30 تیر 1392 ] [ 09:18 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

جمعی از کارکنان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان از عدم دریافت حقوق خود با گذشت چهار ماه از سال گلایه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه: جمعی از کارکنان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان که یک نسخه آن به دفتر خبرگزاری فارس استان کرمانشاه ارسال شده، از عدم دریافت حقوق خود با گذشت چهار ماه از سال گلایه کرده‌اند.

105 نفر از کارکنان شرکتی اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این نامه خواستار رسیدگی به مشکلات ایجاد شده و وضعیت نامشخص شغلی خود شده‌اند.

این افراد در این نامه خواستار اجرای مصوبه دولت شده‌اند که در آن تاکید شده باید نیروهای شرکتی به قرارداد کار معین تبدیل شوند.


[ شنبه 29 تیر 1392 ] [ 02:40 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
به گزاش ایرنا :ˈکیومرث فلاحیˈ روز پنجشنبه در نشست خبری که به مناسبت هفته تامین اجتماعی در سرسرای اجتماعات تامین اجتماعی برگزار شد، گفت: با کارهایی که صورت گرفته است، بزودی شعبه های تامین اجتماعی شهر روانسر و نیز شعبه چهارم کرمانشاه در میدان فردوسی آغاز به کار خواهد کرد.

[ پنجشنبه 27 تیر 1392 ] [ 05:55 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

فرماندار جوانرود از اتمام عملیات آسفالت محور چشمه میران - عایشه دول این شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مصطفی عظیمی روز چهارشنبه در بازدید از جاده چشمه میران - عایشه دول گفت: این پروژه به طول 9 كیلومتر و هفت میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار اجرا شده است. وی اظهار كرد: عملیات آسفالت محورچشمه میران - حوری آباد نیز با 70 درصد پیشرفت فیزیكی در حال اجرا است.عظیمی خاطرنشان كرد: محور چشمه میران - حوری آباد با شش كیلومتر شش میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار دارد.وی یادآور شد: تاكنون 189 كیلومتر از راه های شهرستان جوانرود آسفالت شده است.

[ پنجشنبه 27 تیر 1392 ] [ 01:11 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

فرماندار جوانرود گفت: مصوبات سفر  حجت الله دمیاد  استاندار كرمانشاه در این شهرستان در حال اجرا و پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مصطفی عظیمی روز چهارشنبه در نشست پیگیری مصوبات سفر استاندار كرمانشاه به جوانرود افزود: در سفر استاندار به این شهرستان 27 مصوبه به تصویب رسید.وی مهمترین این پروژه ها را مسكن مهر هلانی و مولوی جوانرود، رینگ شهری، تامین آب شرب جوانرود، تامین اعتبار برای سد ساروخان، گازرسانی به روستاها، انتقال پمپاژ سفیدبرگ، تجهیز بیمارستان حضرت رسول (ص) و خرید دستگاه سی تی اسكن، مدرسه علوم دینی، تامین آب شهرك های صنعتی و عمران شهری و روستایی است. وی از مسوولان دستگاه های اجرایی خواست به طور جدی پیگیر مصوبات سفر استانداركرمانشاه به این شهرستان باشند تا هرچه زودتر زمینه اجرایی این مصوبات تسریع یابد. عظیمی خاطرنشان كرد: اجرایی شدن مصوبات سفر استاندار به این شهرستان نقش موثری در پیشرفت و توسعه جوانرود دارد.

[ پنجشنبه 27 تیر 1392 ] [ 01:04 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

بهروز نعمتی عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از انتخاب اعضای هیئت رئیسه این کمیته  خبر داد و گفت: علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس به عنوان رئیس این کمیته انتخاب شد.

وی ادامه داد: همچنین سیدحسین دهدشتی نماینده آبادان به عنوان نایب رئیس اول، محسن علیمردانی نماینده زنجان نایب رئیس دوم و سیدسعید زمانیان نماینده مردم شهرکرد به عنوان دبیر کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی انتخاب شدند.

به گزارش تسنیم، در کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی 15 نفر عضویت دارند. بهروز نعمتی نماینده اسدآباد، سیدحسین دهدشتی نماینده آبادان، نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه، عبدالله سامری نماینده شوش و دانیال، سیدسعید زمانیان نماینده شهرکرد، امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مشهد، ضرغام صادقی نماینده شیراز، مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب، محسن علیمردانی نماینده زنجان، سیدمحمدمهدی پورفاطمی نماینده دشتستان، عباس قائدرحمت نماینده درود و ازنا، ایرج عبدی نماینده خرم‌آباد، علیرضا محجوب نماینده تهران، نعمت‌الله منوچهری نماینده پاوه و شهروز افخمی نماینده ملکان از اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی هستند.


[ چهارشنبه 26 تیر 1392 ] [ 04:37 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
به گزارش پایگاه خبری سراب روانسر این نمایشگاه که به مناسبت ماه مبارک رمضان در کتاب خانه عمومی شهرستان برگزار شده است تا پایان ماه مبارک رمضان دایر و تمامی کتب از 20% تخفیف بهرمند می باشند
لازم به ذکر است نمایشگاه کتاب با 500 عنوان کتاب و 2000 جلد در بخش های دینی ، روانشناسی، ورزشی، فرهنگی، آموزشی، کودکان، آشپزی، دانستیها، و... صبح و بعدظهر دایر می باشد
 


[ چهارشنبه 26 تیر 1392 ] [ 04:35 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

* بچه ای که در 4 سالگی بخاطر انتقام از مربی، مهدكودك را به آتش کشید

اندیشه اسلام آباد غرب: به جرأت می توان گفت که برای توانایی های انسان، هیچ حد و مرزی وجود ندارد. خواه این توانایی ها مثبت باشد و خواه منفی... یکی از همین انسان های غیر عادی، پسربچه ای است با هوش فراطبیعی و توان شرارت بی حد و حصر که در همین کشور خودمان و در خانواده ای آبرومند به دنیا آمده است. ساسان همان پسربچه هفت ساله است که پدرش پزشك است و مادرش لیسانس حسابداری. مادرش در مورد  او می گوید: در تمام خانواده ما حتی یك نفر وجود ندارد كه سابقه كیفری داشته باشد اما این بچه برای ما آبرو نگذاشته است. هنوز هفت سال بیشتر ندارد كه پروندهای حجیم در دادگاه برایش تشكیل شده است....دیگر حاضر نیستم حتی یك روز او را نگه دارم.

http://www.twitfa.com/wp-content/uploads/2012/12/index1-150x150.png

زن هق هق میكرد و اشك میریخت . وقتی دلیل آن همه بیتابی و درد را پرسیدم، گفت: «باورتان میشود كودك هفت ساله به جرم مزاحمت برای نوامیس محاكمه شود؟ پسرم ساسان زندگی ما را سیاه كرد. او بچه آدم نیست، بچه شیطان است. دیگر حاضر نیستم حتی یك روز او را نگه دارم. هیچ شباهتی با بچه های عادی ندارد. »و بعد كه آرامتر شد، تعریف كرد:

«من و همسرم هر دو كار میكردیم ولی الان من به خاطر او كارم را از دست داده ام. ساسان از سن 2 سالگی پیش مادرم بود. وقتی سه ساله شد آنقدر مادرم را اذیت كرد كه او هم از دست بچه من خسته شد. باورتان نمیشود، بچه سه ساله با پرت كردن قاب عكس به طرف مادرم باعث شد كه او بینایی یك چشم خود را از دست بدهد.


                                                                                                             

ازتون میخوام حتما" بخونید


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 26 تیر 1392 ] [ 02:19 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
سایت اعتدال نوشت: در روزهای پایانی دولت محمود احمدی نژاد اقدامات عجیب و خلاف قاعده دولت هر روز شکل تازه ای به خود می گیرد. در تازه ترین اقدام بصورت چراغ خاموش و بی سر و صدا، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری به بهانه بهرمندی از تجربیات روسای جمهور سابق و پیگیری امور اجرایی مربوط به آن، اقدام به ایجاد تشکیلاتی جدید در ساختار نهاد ریاست جمهوری با عنوان «دفتر رئیس جمهور سابق»! نموده است.
http://media.jamnews.ir/Original/1391/11/29/IMG22543521.JPG

در این ساختار جدید که در تاریخ اول تیر 92 و طی نامه شماره   6070/92/200 و با امضای غلامحسین الهام به عنوان معاون توسعه مدیریت انسانی رئیس جمهور به بقایی معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری برای اجرا ابلاغ شده است، شرح وظایف دفتر رئیس جمهور سابق و تشکیلات تفصیلی و ساختار دفتر رئیس جمهور سابق با 25 پست سازمانی مشخص در نظر گرفته شده است.


جای این سوال باقی است که چرا آقای احمدی نژاد 8 سال قبل به فکر استفاده از تجربیات روسای جمهور سابق برنیامد و حتی ساختمانی که در اختیار رئیس جمهور سابق( خارج از نهاد ریاست جمهوری) بود را از وی گرفت و چنان در تبلیغات انتخاباتی و مناظرات تلویزیونی علیه همه مسئولان قبلی سخن گفت که شد آنچه شد.

اما متن ابلاغیه غلامحسین الهام به عنوان معاون توسعه مدیریت انسانی رئیس جمهور به بقایی معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در خصوص تشکیل «دفتر رئیس جمهور سابق»! در نهاد ریاست جمهوری و تصویر این نامه:

****ادامه مطلب*****
[ چهارشنبه 26 تیر 1392 ] [ 02:15 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به نقل از شنیده های اورامانت: یکی از گزینه های فراموش شده منطقه اورامانات که در حال حاضر در استانداری کردستان مشغول خدمت است حسن ویسمرادی است که گفته می شود به احتمال زیاد برای فرمانداری یکی از شهرستانهای منطقه اورامانات مطرح شود.

حسن ویسمرادی در فرمانداری جوانرود خدمت کرده و بعدها با انتقالی به استان کردستان به عنوان فرماندار شهرستان کامیاران  چند مدتی را خدمت کرد و بنابر شنیده ها در حال حاضر در قسمت دفتر سیاسی و انتخابات استانداری کردستان خدمت می کند.

 ظاهرا وی اصالتا جوانرودی است.


[ چهارشنبه 26 تیر 1392 ] [ 01:23 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


فرماندار جوانرود گفت: تاكنون 811 طرح مشاغل خانگی با 360 میلیارد و 582 میلیون ریال اعتبار به بانك های عامل این شهرستان معرفی شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود  ، مصطفی عظیمی روز سه شنبه در كارگروه اشتغال و سرمایه گذاری افزود: به 584 طرح پشتیبان و مستقل نیز 20 میلیارد و 980 میلیون ریال از سوی بانك های عامل این شهرستان پرداخت شده است. وی اظهار كرد: همچنین برای 971 طرح مشاغل خانگی مجوز صادر شده كه 907 طرح آن مستقل و 64 طرح نیز پشتیبان است.عظیمی با اشاره به اینكه سال گذشته بیش از تعهد شهرستان اشتغالزایی صورت گرفته است، خاطرنشان كرد: سال گذشته تعهد شهرستان جوانرود در بخش اشتغال یك هزار و 984 نفر بوده كه برای دو هزار و 37 نفر یعنی بیشتر از سهم تعهد شهرستان ایجاد اشتغال شده است.     وی یادآور شد: در بخش بنگاه های كوچك زودبازده 190 میلیارد و 676 میلیون ریال در قالب 618 طرح با اشتغالزایی یك هزار و 139 نفر پرداخت شده است.

[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 09:33 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
بیننده شبکه تلویزیونی «سپیده» در ماه مبارک رمضان باشید


فرکانش شبکه: نایلست: 12418 ، H ، 27500


پخش برنامه ایمانی «ژیان و رؤژو»(زندگی و روزه) توسط «جلیل بهرامی نیا»  از یازدهم رمضان تا بیست و یکم ماه مبارک هر روز ساعت 12 ظهر


[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 04:15 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

روابط عمومی : ظرفیت های كشاورزی هنرستان خوشه های زرین روانسر بهترین منبع مالی برای تعالی آموزش و پرورش این شهرستان است.

http://www.cms.medu.ir/3533/3533Docs/news/DSC03501.JPG

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش روانسر :امام جمعه روانسر در چهارمین نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: درآمدهای حاصل از فروش محصولات كشاورزی هنرستان باید صرف هزینه های آموزش و پرورش روانسر شود.

ماموستا ملا عبدالله غفوری با اشاره به جایگاه خانواده در تربیت فرزندان، افزود: برگزاری 41 دوره آموزش خانواده با شركت بیش از پنج هزار و 500 نفر از اولیا دانش آموزان گامی ارزشمند برای تربیت دینی دانش آموزان است.

وی تصریح كرد: آموزش و پرورش نقش بی بدیل و گرانبهایی در پیشرفت جامعه دارد كه در این عرصه كنونی گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و مدارس قرآنی باید در اولویت باشد.

امام جمعه روانسر مشاركت گسترده‌ خیران برای احداث فضاهای آموزشی‌ را حركتی ارزنده و ماندگار برای ارتقای سطح علمی در جامعه دانست و بر فرهنگ‌سازی در مورد سنت حسنه مدرسه‌سازی تأكید كرد.

فرماندار روانسر نیز گفت: در بازرسی های به عمل آمده آب شرب تمامی مدارس شهری و روستایی این شهرستان مطلوب و بهداشتی است.

جلال صفری افزود: تاكنون 64 كلاس درس در 31 مدرسه شهرستان روانسر با اعتباری بالغ بر 330 میلیون ریال هوشمندسازی شده است.

مدیر آموزش و پرورش روانسر نیز گفت: به منظور دسترسی دانش آموزان بازمانده از تحصیل به فرصت های عادلانه آموزشی به ویژه در مناطق كمتر توسعه یافته " كمیته شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل " در مدیریت آموزش وپرورش شهرستان روانسر تشكیل شد .

رحیم كرمی افزود: تاكنون بیش از 700 نفر از  نوآموزان كلاس اولی در طرح سنجش سلامت در روانسر مورد معاینه پزشكی قرار گرفته اند.


[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 04:12 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
قبل از فتوشاپ
بعد از فتوشاپ


[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 03:31 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 03:21 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران قرار است یک دیدار دوستانه میان تیم ملی فوتبال ایران با تیم ملی منتخب جام جهانی 1998 روز شنبه 29 تیرماه در ورزشگاه آزادی برگزار گردد و احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان نیز به مدت ده دقیقه با ملی پوشان همبازی شود.

گفتنی است، این دیدار به همت وزارت ورزش و امور جوانان و فدراسیون فوتبال ایران برگزار خواهد شد و قرار است که اکثر مسئولان به همراه خانواده های خود برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آزادی بروند.

شایان ذکر است؛ برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات انجام شده است و مسئولان اظهار داشته اند که تماشای این مسابقات برای عموم هموطنان آزاد است.

[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 03:16 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

ازدواج پیرمرد 92 ساله عراقی با دختر22 ساله 

ازدواج مرد 92ساله با دختر 22ساله

اندیشه قصرشیرین : یک کشاورز عراقی ۹۲ ساله با زنی ازدواج کرده که ۷۰ سال از خودش جوانتر است. خبرگزاری فرانسه گزارش داد موصلی محمد المجامئی کشاورز ۹۲ ساله عراقی پنجشنبه شب در مراسمی باشکوه با زنی ۲۲ ساله ازدواج کرد.در این مراسم علاوه بر پیرمرد عراقی دو نوه ۱۶ و ۱۷ ساله او نیز با نامزدهای خود ازدواج کردند. در مراسم ازدواج علاوه بر اهالی روستا و اعضای خانواده عروس و داماد؛ روسای قبایل منطقه ، ریش سفیدان و دیگر بزرگان محلی شرکت داشتند.موصلی محمد المجامئی به خبرگزاری فرانسه گفت: بسیار خوشحالم که مراسم ازدواج من همزمان با دو نوه ام برگزار می شود. بارها ازدواج دو نوه ام را به تاخیر انداختم تا خود نیز همسری بیابم و هر سه در یک روز ازدواج کنیم.موصلی محمد المجامئی اهل روستای غوبان در نزدیکی سامرا سه سال پیش همسر نخستش را پس از ۵۸ سال زندگی مشترک از دست داد. وی دارای ۱۲ پسر و ۴ دختر از ازدواج اولش است.مونا مخلیف الجوباری عروس ۲۲ ساله که او نیز اهل روستای غوبان است به نوبه خود گفت: امیدوار است که همسرش را خوشبخت کند و فرزندان او به ویژه پسرانش حضور وی را به عنوان همسر پدرشان بپذیرند.


[ سه شنبه 25 تیر 1392 ] [ 01:43 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو