آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه، با اعلام اینکه 33 درصد جمعیت استان کرمانشاه را جوانان تشکیل می دهند، گفت: باید تلاش کنیم از این نیروی جوان که سرمایه های با ارزش کشور  هستند نهایت استفاده را داشته باشیم.

محسن بیگلری به مناسبت هفته جوان(30 خرداد تا پنجم تیر) در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، اظهار داشت: بر اساس تعریف تعیین شده افراد 14 تا 29 ساله را جوان می نامیم که این افراد نیازها و ویژگی های خاص خود را دارند.

وی نیاز آموزش، ازدواج، مسکن، اشتغال، تحصیل، نیازهای اعتقادی و اوقات فراغت را از مهمترین نیازهای یک فرد جوان دانست و ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی هایی که به مناسبت هفته جوان شده تلاش می شود بخشی از این نیازها برآورده شود.

به گفته این مسئول در حال حاضر 650 هزار جوان 14 تا 29 ساله در استان کرمانشاه وجود دارد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: از این تعداد 48 درصد را دخترها و 52 درصد را پسرها تشکیل می دهند.

بیگلری تصریح کرد:در استان کرمانشاه ستادی به نام ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست استاندار و دبیری مدیرکل ورزش و جوانان تشکیل شده که 25 دستگاه مرتبط عضو آن هستند.

وی ادامه داد: درشهرستانها نیز این ستادها به ریاست فرماندار و دبیری روسای ادارات تربیت بدنی و امور جوانان فعال هستند.

به گفته این مسئول در این ستادها با توجه به نیازهای جوانان برای حل مشکلات آنها برنامه ریزی می شود.

بیگلری یادآور شد: باید تلاش کنیم شرایط حضور جوانان در محیط های اجتماعی فراهم شود و با ارتقاء سطح فکری و معنوی این قشر که آینده ساز این کشور هستند زمینه توسعه کشور را فراهم سازیم.

وی تاکیدکرد: باید از پتانسیل های نسل جوان در همه بخشها استفاده شود.

بیگلری همچنین از تدارک برنامه خاصی به مناسبت هفته جوان در استان کرمانشاه خبر داد و افزود: قرار است برای اولین بار در استان 10 جوان برتر کرمانشاه در حوزه های مختلف از جمله طلبه جوان، سرباز جوان، جوان و قرآن، جوان و ورزش، جوان و فرهنگ و ... انتخاب شوند.

به گفته این مسئول این کار قدمی در جهت تقدیر از جوانان و الگو برداری سایر جوانان از افراد موفق است


[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 01:53 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
جوانرود هه وال،  پس از خلق حماسه سیاسی و حضور پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری که جشن ملی را به دنبال داشت یکبار دیگر جوانان تیم ملی فوتبال شادی عمیق و ماندگار را در دل مردم به‌وجود آوردند که این اتفاق بزرگ، شایسته تقدیر و تشکر بسیار است.

نریمان رحمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان در گفتگو با جوانرود هه وال اظهار داشت : اداره ورزش و جوانان شهرستان جوانرود با تبریک پیروزی تیم ملی و صعود مستقیم و مقتدرانه این تیم به جام جهانی 2014 گفت : پیروزی غرورآفرین و شوق‌برانگیز تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار با کره جنوبی که منجر به راهیابی به جام جهانی۲۰۱۴ برزیل شده است ازعزم راسخ مسئولین وزرات محترم ورزش و جوانان، فدراسیون محترم فوتبال، کادر فنی و سرپرستی و بازیکنان این تیم در شادمانی مضاعف مردم ایران در خرداد ماه سال 92، سال حماسه سیاسی و اقتصادی و پس از حضور پرشور و حماسی مردم ایران در انتخابات حکایت می کند.

وی افزود:  حضور مقتدرانه و تاریخی تیم ملی فوتبال ایران که با تلاش خستگی ناپذیر و غیرت مثال زدنی بازیکنان ایران محقق گردیده است زمینه ساز شادمانی غیر قابل وصف مردم این سرزمین سربلند را فراهم آورده است.

وی یادآور شد: پس از خلق حماسه سیاسی ، حماسی ورزشی نیز رقم خورد بدون تردید شادمانی به دست آمده حاصل اجماع عمومی، تلاش همگانی و قدم های حمایت گرانه جامعه مطبوعاتی کشور و کلام و قلم سازنده کلیه کارشناسان رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری است که در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جوانرود در پایان گفت : از سوی خود و جامعه ورزشی و جوانان شهرستان جوانرودضمن تبریك پیروزی درخشان، صعود تیم ملی به مسابقات جام جهانی فوتبال سال ۲۰۱۴ برزیل را به رهبر معظم انقلاب ، ملت بزرگ ایران،وزیر ورزش و جوانان جامعه ورزشی كشور و مسئولان، مربیان و كادر فنی و بازیكنان تیم ملی فوتبال كشورمان، امیدوارم جوانان سرافراز كشورمان در تمامی عرصه‌ها و رقابت‌ها پیروز و موفق باشند. گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، با انجام یك بازی برتر مقابل تیم ملی كره جنوبی در شهر اولسان كره جنوبی به پیروزی یك بر صفر دست یافت و برای چهارمین بار به جام جهانی صعود كرد.


[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 01:49 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
http://media.jamnews.ir/larg1/1392/03/29/IMG11253596.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1392/03/29/IMG11253542.jpghttp://media.jamnews.ir/larg1/1392/03/29/IMG11253487.jpg

http://media.jamnews.ir/larg1/1392/03/29/IMG11253233.jpg


[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 01:43 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آقایان امیر دارابی رئیس ستاد انتخاباتی دکتر قالیباف در استان کرمانشاه به همراه امیر حاصلی و سرهنگ رشیدی و تعدادی دیگر از اعضای این ستاد پیش از ظهر روز جمعه با حضور در ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان کرمانشاه با حاج محمدرضا شعبانی رئیس ستاد روحانی دیدار کرده و ضمن تبریک پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری آمادگی خود را برای همکاری با دولت جدید اعلام داشتند.

[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 01:35 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به نقل از آبادگران جوان کرمانشاه:  دکترحسن روحانی رئیس جمهور منتخب چند روز پیش در اولین مصاحبه رسمی خود با مطبوعات و رسانه های داخلی و خارجی پس از انتخابات 24 خرداد در پاسخ به سئوالی پیرامون تغییر مدیران در آینده با لبخندی از شایسته سالاری در چینش تیم مدیریتی خود سخن به میان آورده و ضمن تشکر از مدیران تلاشگر فعلی تصریح کرد ((دولت آینده، دولت کارآمدی و شایسته‌سالاری است و از همه عزیزان و مدیرانی که هشت سال کار و تلاش کردند و شایسته هستند استفاده می‌کنیم و در مقابل آنها تواضع می‌کنم؛ البته اگر کسی اتوبوسی آمده باشد و بدون بلیط، خودش می‌داند)) اگر چه هنوز زود است بخواهیم وضعیت مدیریتی و چیدمان مدیران دکتر روحانی را به ارزیابی نشسته تحلیل و تفسیر پیرامونی آن را گسترش دهیم اما عجله و شتاب برخی مدیریان فعلی و حداقل در استان کرمانشاه و گمانه زنی های موجود نشستهای محفلی و تقسیم میزهای مدیریتی استان که چند روزی است رونق بیشتری گرفته ما را بر آن داشت که داخل اتوبوس مدیران در کرمانشاه شده و فراز نشیبهای سیاسی و مواضع الوان آنها را به بحث و تبادل نظر نشسته به قضاوت افکار مردم فهیم کرمانشاه واگذار کنیم , پیش از آن باید از تمامی مدیران زحمتکش و تلاشگر استان که فارغ از هرگونه جهت گیری سیاسی صرفا به خدمت رسانی شبانه روزی مشغول بوده و با توصیه و سفارش حکم مدیریتی دریافت نداشته اند تشکر و قدردانی می نمائیم اما روی سخن با آن دسته از به اصطلاح مدیران و مسئولینی است که نه در مواضع سیاسی خود ثابت قدم بوده و نه هیچ اعتقادی حتی به حرفهای و دفاعیات خودشان در گذشته نداشته و ندارند و صرفا با تغییر در ساختار قوه مجریه و در ایام مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری چراغ خاموش حرکت کرده اگر کفه ترازو به نفع اصولگرایان باشد خیمه اصولگرایی بر پا کرده چنان فریاد دفاع از اصولگرایی سر می دهند که صدایشان از فرسنگها شنیده می شود اما اگر جریان دیگری غیر از اصولگرایی مبارزات انتخاباتی را از آن خود کند این افراد خیمه اصولگرایی خود را پهن کرده بار و بندیل ماه عسل در جبهه مقابل را تهیه می کنند برایشان هم مهم نیست و فرقی نمی کند که قبلا چه گفته و چگونه از مثلا رئیس جمهور قبلی و ساختار سیاسی آن دفاع میکرده اند این عده فقط و صرفا بدنبال کسب منافع شخصی بوده و چیز دیگر دز افکار و اذهان آنان پیدا نمی شود.


[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 11:45 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

وزیرپیشنهادی

نام وزارت خانه

ردیف

وزیرپیشنهادی

نام وزارت خانه

ردیف

 محسن مهرعلیزاده

ورزش و جوانان

14

بیژن نامدار زنگنه

          نفت

1

صلاح‌الدین دلشاد

بهداشت

15

مجید نامجو

نیرو

2

حسین کمالی

کار تعاون  و رفاه اجتماعی

16

علی شمخانی

دفاع

3

علی مطهری

فرهنگ و ارشاد اسلامی

17

عبدالله جاسبی

علوم

4

رحیم عبادی

آموزش و پرورش

18

محمدباقر نوبخت

اقتصاد

5

محمد رضا عارف

معاون اول

19

 عیسی کلانتری

کشاورزی

6

مجید قاسمی

ر ئیس بانک مرکزی

20

 اسماعیل شوشتری

دادگستری

7

 

 

21

علی یونسی

اطلاعات

8

 

 

22

محمد باقر قالیباف

راه و شهر سازی

9

 

 

23

احمدرضا معتمدی

ارتباطات

10

 

 

24

علی اکبر صالحی

امور خارجه

11

 

 

25

اسحاق جهانگیری

کشور

12

 

 

26

محمدرضا شریعتمداری

صنعت معدن تجارت

13

 

منبع خبر:   http://www.bonyadgara.ir/post/17 

-----------------------------------------------------------------------------

شنیده های خبرنگار سروش نیوز حاکی از این است که دکتر حسن روحانی رئیس جمهور منتخب ملت برای تصدی سمت های مختلف در کابینه یازدهم افراد و گزینه های مختلفی را جهت سکانداری پست های مهم دولتی در نظرگرفته است

بنابراین گزارش برخی از گزینه های احتمالی که در دست بررسی میباشند به شرح ذیل می باشد
لازم به ذکر است با این وجود هنوز هیچکدام از افراد ذیل نهایی نشده و همچنان رایزنی های رئیس جمهور منتخب ادامه دارد
وزارت آموزش و پرورش ایران
محمدعلی نجفی، محمود فرشیدی
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
احمدرضا معتمدی، نصرالله جهانگرد
وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران
حجه الاسلام یونسی،حجه الاسلام قائمی، حجه الاسلام شفیعی
وزارت امور اقتصادی و دارایی
محمد باقر نوبخت، محسن رضایی میرقائد
وزارت امور خارجه
محمود واعظی، کمال خرازی، علی اکبر صالحی
معاونین رئیس جمهور
اکبر ترکان، محمدرضا نعمت زاده، فاطمه هاشمی، اعظم ناصری،
محمدباقر قالیباف و محمدعلی نجفی، موسوی لاری و مجید انصاری، یونسی، قائمی


منبع خبر: خط قرمز کرمانشاه

[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 01:01 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، خبرنگاران خبرگزاری فارس در کرمانشاه با ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

ماموستا قادری در این دیدار بیان داشت: رخ دادن دو حماسه بزرگ سیاسی و ورزشی در چند روز جای شکرگزاری دارد و این نشان می‌دهد مردم ایران با اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری، قادر به خلق حماسه‌های بزرگ هستند.

امام جمعه پاوه با اشاره به شرکت گسترده مردم اورامانات در انتخابات، ادامه داد: حفظ وحدت مهم‌ترین موضوعی است که باید بدان توجه داشته باشیم.

وی تصریح کرد: این انتخابات دشمن‌شکن جواب قاطعی به یاوه‌گویی‌های دشمنان بود و ملت ایران اسلامی قطعا با خلق حماسه‌های بزرگ‌تر به جهانیان ثابت خواهند کرد که پای دفاع از آرمان‌ها و انقلاب خویش ایستاده‌اند.

قادری در بخش دیگری از سخنانش در این دیدار به نزدیک بودن سال‌روز شهادت دکتر مصطفی چمران اشاره کرد و افزود: شهید چمران انسان بزرگی بود و در آرامش منطقه پاوه نقش بسزایی داشت.

وی با اشاره به رشادت‌های شهید چمران، خاطر نشان کرد: یاری خدا، وحدت مردم، تلاش بزرگانی همچون شهید چمران موجب تثبیت آرامش بر این منطقه شد.

سرپرست خبرگزاری فارس استان کرمانشاه نیز در این دیدار اظهار داشت: مردم ولایت‌مدار ایران اسلامی با لبیک به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، حماسه سیاسی را تحقق بخشیدند و پس از چند روز حماسه ورزشی نیز با دعای خیر مردم و تلاش ورزشکاران رقم خورد.

محسن فولادی با تبریک فرارسیدن ولادت حضرت قائم (عج)، گفت: ماموستا ملا قادر قادری نقش ارزنده‌ای در خدمت به انقلاب در دیار اورامانات داشته است.

در ادامه این دیدار خبرنگاران خبرگزاری فارس استان کرمانشاه از کتابخانه ماموستا قادری دیدن کردند و وی به ارائه توضیحاتی در مورد کتب موجود در این کتابخانه پرداخت.


[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 10:13 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

جوانرود هه وال،  یادواره شهدای روستای ده سرخ حوزه شهید مطهری شروینه با حضور150 نفراز مردم این روستا و 16 خانواده شهید  برگزار گردید.

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری تحلیلی جوانرود هه وال، یادواره شهدای روستای ده سرخ به همت حوزه شهید مطهری شروینه با حضور150 نفراز مردم این روستا و 16 خانواده شهید  برگزار گردید.

سرهنگ حسین کولیوند ، فرمانده سپاه ناحیه جوانرود در این مراسم معنوی ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین گفت: افتخار ،عزت و سرافرازی مردم منطقه مرهون خون شهیدان است و حضور خانواده این شهیدان گرانقدر در این مراسم فضایی معنوی و زیبا را بوجود آورده است.

وی افزود: با اشاره به وضعیت جبهه های نبرد حق علیه باطل در اوایل انقلاب تنها عامل پیروزی در این عرصه مهم انقلاب را جانفشانی ، ایمان ، تقوا و ولایت پذیری شهدا دانست واشاره به سختی هایی که  خانواده این عزیزان متحمل شدند، همه را به الگو گیری وپیروی از راه این شهدا ی گرانقدر فراخواند.

در پایان از خانواده 16 شهید معظم با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.


[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 12:38 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
                                

 فرماندار جوانرود گفت: 600 دانش آموز این شهرستان اوقات فراغت خود را در پنج پایگاه تابستانی آموزش و پرورش می گذرانند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مصطفی عظیمی در نشست شورای آموزش و پرورش با اشاره به اینكه امروز دانش آموزان بیش از هر زمان دیگری در معرض تهاجم فرهنگی دشمنان قرار گرفته اند، افزود: برنامه ریزی مطلوب برای اوقات فراغت دانش آموزان ضروری است.وی اظهار كرد: كلاس های اوقات فراغت زمینه ساز بالندگی فكری دانش آموزان است كه می طلبد مسوولان ذیربط امكانات و بسترهای لازم را برای دانش آموزان در این كلاس ها فراهم كنند.عظیمی به شركت دو هزار و 377 داوطلب این شهرستان در كنكور سراسری امسال اشاره و خاطرنشان كرد: باید بستر لازم برای برگزاری یك كنكور سراسری سالم در جوانرود فراهم شود.

امام جمعه جوانرود نیز گفت: تربیت نسلی آگاه و مومن به عنوان یك رسالت سنگین بر عهده خانواده و مربیان است، چرا كه آینده نظام اسلامی به دست دانش آموزان امروز رقم می خورد.ماموستا ملا ˈاحمد فخریˈ افزود: آموزش و پرورش به عنوان یكی از اركان اصلی تعلیم و تربیت، نفش موثری در ساختن جامعه ای نمونه و الگو دارد.وی با اشاره به تربیت نسلی مومن و متعهد برای اسلام و انقلاب اظهار كرد: تحولات در آموزش و پرورش باید روز به روز در سمت و سوی تربیت نسلی با نگرش های اسلامی و در جهت آباد كردن نظام اسلامی باشد.


[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 12:37 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


محضر حضرت حجه الاسلام و المسلمین جنـاب آقـای روحانی 

ریاست محتـرم جمهـور منتخب ایران اسلامی « دام عزه »

 سلام علیكم        

  خداوند را شاكریم كه به ملت ما توفیق داد حضوری سبز و پرشور و روزی به یاد ماندنی را در24 خرداد خلق کردند.

همچنین بر خود لازم دانستم كه انتخاب جنابعالی را كه ثمره این حماسه بزرگ بود تبریك عرض نموده و از آنجائیكه جنابعالی فرمودید من فردی معتدل و روشم اعتدالی است بمصـداق نص قرآن كریم « وَكَذَلِكَ جَعَلْنَاكُمْ أُمَّةً وَسَطًا » خیلی خوشحال و امیدوارم شدیم ، زیرا اعتدال نیاز مملکت ماست.

جناب آقای روحانی ؛ مردم اهل سنت و كُرد اورامانات و پاوه همچنانكه در سفر مقام معظم رهبری در مهرماه 90 ، حضــور و شــور و شعــور خود را به جهانیان نشان دادند در 24 خرداد نیز با حضـــور خود و مشاركتی قریب 80 درصدی حماسه دیگری را در تــــاریخ این دیار به ثبت رساندند و بـــا رأی بالای حدود 70 درصدی به جنابعالی پیام و خواستـــه خــود را در تأیید اعتدال و تدبیر در حل مشكلات نشان دادند و از این بابت نیز خداوند سبحان را شاکریم.

در پایان ضمن تبریك مجدد این موفقیت بزرگ ، از خداوند متعال خواهانم به جنابعالی توفیق دهد در انجام وظایف محوله موفق باشید.

 

قــادری – امام جمعه پــاوه

26/3/13


[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 12:28 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و بزرگوار استان کرمانشاه با حضور حماسه ساز خود در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی برگ زرین دیگری از كتاب پر افتخار خود را ورق زدند.
در هنگامه ای كه دشمنان طماع ملت با سوء استفاده از برخی مشكلات و تنگناه ها با ایجاد فضای یأس، تحریم و تهدید قصد ضربه زدن به كیان كشور عزیزمان را داشتند، مردم بصیر کرمانشاه با حضور مسؤولانه و مدبرانه خود پای صندوق رأی نقشه های آنان را نقش بر آب كرده و روسیاهی و تحقیر را برای آنان باقی گذاشت.
درود خدا و اهل بیت مطهرش بر این ملت بزرگ و متمدن و انقلابی. مرحبا بر این شور و شعور حماسی، دست مریزاد بر این همه غیرت و استواری.
اكنون كه به فضل الهی مردم قهرمان ایران یكی دیگر از آزمون های الهی را همچون گذشته با موفقیت سپری نمود ستاد انتخاباتی دکتر محسن رضایی در استان کرمانشاه بر خود لازم می داند از حضور یكایك مردم شریف و بزرگوار استان به سبب خلق حماسه سیاسی مورد نظر حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و لبیک به رهنمودهای حكیمانه ولی امر مسلمین صمیمانه سپاسگذاری نماید.
از تمامی عوامل محترم اجرایی، نظارتی، امنیتی و انتظامی و رسانه های گروهی كه هریك به نوعی در خلق این حماسه نقش داشتند صمیمانه تشكر و قدردانی می نماییم.
از تمامی نامزدهای گرانقدری كه با احساس تكلیف، سرمایه آبروی خود را به این كارزار آورده و با ایجاد شور و نشاط، انگیزه مشاركت بیشتر شهروندان در انتخابات را ایجاد نمودند، تشكر می نماییم.
ضمن عرض تبریك به منتخب ملت شریف ایران جناب دکتر حسن روحانی از ایشان می خواهیم به شكرانه این اعتماد عمومی با بهره مندی از تجارب گران سنگ گذشته و نیز استفاده از ظرفیت های فكری و تخصصی موجود تمام توش و توان خود را در جهت خدمت بی منت به این مردم شریف و انقلابی به كار بندد.
در پایان از درگاه خداوند متعال عزت و سربلندی روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت عظیم الشأن ایران را در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج) مسألت می نماییم.

مهندس علیرضا رضایی مسئول ستاد انتخاباتی دکتر محسن رضایی در استان کرمانشاه

[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 12:27 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
مردم شریف و فهیم جوانرود!

انتخابات یكی از ابزارهای مهمّ دموكراسی است. این مهم نشان از رشد و ترقی فكری و فرهنگی‌ جامعه دارد. جامعه ای كه از راه انتخاب، تدبیر­­­ ­­كنندگان امور خود را برگزیند، در راه توسعه و عمران قدم برداشته است. برگزیدن كارشناسان و شایستگان ناشی از فكری متعالی و پیشرفته است. برگزیدگان در قبال احساس مسئولیت مردم، مسئولیتی بسیار مهم برعهده خواهند داشت. قدم نهادن در راه مصلحت عمومی‌ جامعه و فدا كردن منافع شخصی به نفع مصالح عمومی جامعه كاری است ایثارگرانه و خیرخواهانه كه تنها از كسانی برمی آید كه حس نوع دوستی و خدمت، در نهاد آنها ریشه دوانده باشد.

كلام گهربار نبوی ‌نیز، بهترین مردم را سودمندترین آنها در خدمت به مردم دانسته است صرف نظر از افكار و عقاید و نژاد. چراكه در نگاه دین عبادت فقط در شعایری چون نماز و روزه و ... خلاصه نمی شود.

عبادت بجز خدمت خلق نیست

به تسبیح و سجّاده و دلق نیست

اینجانب نیز در این برهه احساس مسئولیت كرده به میدان انتخابات قدم نهاده سعی كردم در این راه شیوه ای اخلاق­ محور پیش­گیرم و كاری خلاف شأن انسانیت انجام ندهم و قضاوت و انتخاب را به مردم آگاهمان واگذار نمایم. اكنون كه به لطف خدا، شما خوبان مرا شایسته این مهم دانستید از شما سپاسگزارم و از خداوند می خواهم كه توفیق خدمت و قدردانی شما را نصیبم گرداند تمامی‌تلاش خود را در جهت پیشبرد شعارهایم به كار می بندم.

« كسی كه از مردم تشكّر نكند از خداوند هم تشكّر نخواهد كرد. »

راه یافتگان به شورای شهر از نظرات عموم مردم، كارشناسان و دیگر نامزدهای محترم، خود را بی نیاز نمی­دانند و چشم انتظار رهنمودها و راهكارهای شایسته آنان می باشند.

خدا را بر آن بنده بخشایش اسـت

كه خلق از وجودش در آسایش است

كســی نیك بیند به هر دو سرای

كه نیكــی رسانَد به خلق خـدای
امیر مصطفائی منتخب چهارمین دوره شورای اسلامی ‌شهر جوانرود

[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 12:19 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
مسوولین و اعضای ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی رئیس جمهور منتخب برای دیدار با ایشان و شرکت در جشن بزرگ پیروزی وی که فردا در سالن اجلاس سران برگزار می شودچهارشنبه شب  در قالب یک اتوبوس از کرمانشاه عازم تهران شدند.

گفتنی است که حاجی شعبانی ریاست ستاد دکتر روحانی در استان کرمانشاه نیز روز پنجشنبه برای تشکر از مردم شهرستانهای پاوه و اورامانات عازم این منطقه می شود.


[ پنجشنبه 30 خرداد 1392 ] [ 12:34 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
راجرای ماده ۲۴آیین نامه اجرایی قانون انتخابات ریاست جمهوری،هیات اجرایی براساس صورت جلسات دریافتی ازهیات اجرایی بخشها وشعب ثبت نام واخذرای مركزشهرستان وبخش مركزی نتیجه انتخابات شهرستان كه در۲۴ خردادبه عمل آمدازمجموع ۲۳۱۳۵رای صحیح ماخوذه به شرح زیراعلام می دارد:

-دكترحسن روحانی  با                           ۱۵۴۸۷رای

-دكترمحمدباقرقالیباف با                           ۲۹۷۲رای

-دكترمحسن رضایی   با                           ۲۵۶۵رای 

-سعیدجلیلی  با                                       ۱۳۱۶رای

-دكترعلی اكبرولایتی با                             ۵۰۹رای

-سیدمحمدغرضی   با                                 ۲۸۷رای


[ چهارشنبه 29 خرداد 1392 ] [ 09:39 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
فتح‌الله حسینی دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس شدخبرگزاری فارس: فتح‌الله حسینی دبیر کمیسیون امنیت ملی مجلس شد

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در خانه ملت دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شد.

فتح‌الله حسینی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: در نشست دیروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، انتخابات هیئت رئیسه برگزار شد.

به گفته نماینده مردم قصرشیرین، سرپل‌ذهاب و گیلان‌غرب در خانه ملت، علاءالدین بروجردی رئیس، سیداحمدرضا دستغیب نایب رئیس اول، منصور حقیقت‌پور نایب رئیس دوم، سیدحسین نقوی‌حسینی سخن‌گو و محمدحسن آصفری و من به ‌عنوان دبیران اول و دوم این کمیسیون انتخاب شدیم.[ سه شنبه 28 خرداد 1392 ] [ 03:26 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

قابل توجه کاربران گرامی : تا مدتی دیگر سایت آفتاب روانسر از آدرس www.mnbv.ir  خارج می شود وبه آدرس قدیمی خود  www.vap1.mihanblog.com  بر میگردد

از مدیران سایت ها و وبلاگ هایی که ما رالینک کرده اند تقاضا دارم آدرس جدید را وارد نمایید.

آدرس جدید: www.vap1.mihanblog.com  


[ سه شنبه 28 خرداد 1392 ] [ 03:03 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به نقل از کارو نیوز جوانرود:انتخاب جناب آقای محمدرئوف قادری بعنوان مشاور رئیس جمهور جدید آقای روحانی درامور اهل سنت به همه همشهریان تبریک میگوییم


[ سه شنبه 28 خرداد 1392 ] [ 03:00 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

پایگاه اطلاع رسانی سردار رشید غرب کشور و نماینده شجاع و فقید کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی زنده یاد حاج اسماعیل ططری (رحمت الله علیه ) به آدرس     www.etatari.ir

 با مدیریت ابراهیم ططری فرزند آن عزیز سفر كرده آغاز بكار كرد.


[ سه شنبه 28 خرداد 1392 ] [ 02:50 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
براساس اخبار رسیده به توسعه آقای مهندس هاشمی استاندار سابق کرمانشاه در معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری بعنوان یکی از مشاورین بهروز مرادی معاون رئیس جمهوری مشغول بکار شده است . 

[ سه شنبه 28 خرداد 1392 ] [ 02:45 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

یوسف اسدی بازیگر سریال های طنز وکمدی شبکه استانی کردستان بعنوان عضو اصلی شورای شهر سنندج از سوی مردم با کسب 39هزار و 823 رای انتخاب شد .این هنرمند سنندجی در نقش غلام در سریال نوروزی روزهای خوش زندگی ایفای نقش نموده بود.

یوسف اسدی از بازیگران خوش نام وهنرمند شبکه استانی کردستان است که در سریال" روزهای خوش زندگی "در نقش غلام ایفای نقش نمود وهمچنین اکثر برنامه های طنز این شبکه استانی با هنر نمایی این هنرمند مخاطبان زیادی را در شهرهای غربی کشور به خود جذب نموده است .

 

 

 

 

 


[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 10:17 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

سراب روانسر: ظهر امروز در حوالی شهرک صنعتی روانسر پژو آردی با 5 سرنشین در لاین محور روانسر به کرمانشاه واژگون شد و1 مجروح بر جای گذاشت


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سراب روانسر سواری اردی که از مسیر روانسر به کرمانشاه در حرکت بود در پیج منتهی به شهرک صنعنی روانسر به دلیل سرعت زیاد و عدم کنترل و سیله نقلیه از مسیر خارج و واژگون شد
این حادثه خوشبختانه تلفات جانی نداشت و یکی از اعضای خانواده که مجروح بود توسط اکیپ فوریتهای پزشکی مستقر در صحنه به درمانگاه روانسر انتقال داده شد


[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 10:09 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
امام‌جمعه پاوه در پی حماسه حضور آگاهانه و حماسی مردم ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد در پیامی خطاب به مقام معظم رهبری این حماسه بزرگ را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ماموستا ملا قادر قادری در پی حماسه حضور آگاهانه و حماسی مردم شریف ایران اسلامی در انتخابات 24 خرداد در پیامی خطاب به مقام معظم رهبری این حماسه بزرگ را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: به‌عنوان تحدث به نعمت الهی در برابر حکمت رهبــری و عظمت مردم ایران سر تعظیم را پایین آورده و شاکر این همه لطف و کرم الهی هستیم، حضور پرشور و آگاهانه ملت ایران در انتخابات 24 خرداد که لبیکی بود به خواست رهبر معظم انقلاب برای تحقق حماسه سیاسی، بدون شک دنیا و به‌خصوص دشمنان نظام اسلامی را مات و مبهوت کرد.

این پیام ادامه می‌دهد: حضور حماسی و رأی آگاهانه مردم با بصیرت اهل سنت و کُـرد اورامانات نیز در این روز تاریخی، رأی به وحدت، امنیت و تمامیت ایران و در حقیقت رأی و بیعت با رهبری و تجدید عهدی با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی بود.

این پیام می‌افزاید: این حضور گسترده به‌عنوان نقطه عطفی در تاریخ سراسر افتخار ملت ایران به ثبت خواهد رسید و از این بابت مجدداً پروردگار را شاکر و این پیروزی شکوه‌مند را به محضر مقام معظم رهبری تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.


[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 10:03 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
فرماندار محترم کرمانشاه با حضور در آخرین بخش خبری شبکه زاگرس نتایج قطعی انتخابات شورای شهر کرمانشاه را به شرح زیر اعلام کرد :

۱- کامران ملکی ۲- مازیار رضایی ۳- سیدحجت موسوی اجاق ۴-سید احسان احسانی ۵- سالار احمدزاده ۶- کامبیز غلامی ۷- رضا حیدریان ۸- حسن مرادقلی ۹- نبی کمری ۱۰- محمد شه پرست ۱۱- جواد جعفری ۱۲-غلامرضا باقری ۱۳- خسرو زرافشانی ۱۴- رضا زین الدین ۱۵-کیومرث (فریدون ) احمدی

اعضای علی البدل : بهرام عبدلی - جبار گوهری - علی حمیدی فر - کیومرث محمدی - غلامرضا امیری - محمدرضا حبیبی - مسعود امیری


[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 10:03 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

با توجه به اینكه تعداد اعضای اصلی شورای شهر روانسر 7 نفر و تعداد اعضای علی البدل آن 3 نفر میباشد، افراد مشروحه زیر :

1- آقای شهریار ویسی نام پدر محمد دارای 2414 رای

2- خانم كژال رستمی نام پدر محمود دارای 2239 رای

3- آقای رضا لطفی نام پدر اله مراد دارای 2194 رای

4- آقای محمد فتحی نام پدر صفرعلی دارای 2080 رای

5- آقای نبی كرمی نام پدر علی دارای 1986 رای

6- خانم ایران مظفری نام پدر علی كرم دارای 1797 رای

7- آقای تیمور صیدمرادی نام پدر منصور دارای 1772 رای

به عنوان اعضای اصلی و

1- آقای سردار لطفی نام پدر محمود دارای 1637 رای

2- آقای برهان مرادی نام پدر عباس دارای 1565 رای

3- آقای محمد لطفی نام پدر علی محمد دارای 1492 رای

به عنوان اعضای علی البدل شورای اسلامی شهر روانسر انتخاب شدند.


[ یکشنبه 26 خرداد 1392 ] [ 06:28 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
قرماندار روانسر میزان مشارکت مردم شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم را 78 درصد اعلام کرد.

جلال صفری در پایان شمارش آراء انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه،  بدون اعلام میزان آراء هر یک از کاندیداها، گفت: در این شهرستان آقای روحانی بیشترین رای را کسب کرد.

وی افزود: پس از ایشان آقایان قالیباف، رضایی، جلیلی، ولایتی و غرضی، به ترتیب بیشترین آراء را به خود اختصاص دادند.

صفری از حضور حماسی مردم در انتخابات روز گذشته تقدیر کرد.[ شنبه 25 خرداد 1392 ] [ 09:33 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
انتخاب شایسته یار دیرین امام (ره) و رهبری حضرت حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی بعنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران به پیشگاه ملت بزرگ ایران و محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی . خانواده عزیز شهداء و ایثارگران و تمام آحاد مردم غیور و شرافتمنداستان  کرمانشاه ومنطقه ی اورامانات اعم از اصلاح طلب و اصولگرا مبارک باد.

                                                     

                      مدیریت وب سایت آفتاب روانسر


[ شنبه 25 خرداد 1392 ] [ 09:29 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

۱- محمدعلی رضایی ۷۴۱۵ رای

۲- احمد محمدی ۶۰۵۱ رای

۳- نازار بارانی ۵۸۷۸

۴- اخترویسی ۵۸۱۰ رای

۵- امیر مصطفایی ۵۳70 رای

۶- فرهاد حبیبی۵۰۵۹ رای

۷- فاتح حسینی۴۹۴۶ رای

۸- ناصروکیلی۴۵۸۵

۹- فرامرز میراحمدی۴۵۳۳


[ شنبه 25 خرداد 1392 ] [ 09:28 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
1- شهریار ویسی
2- کژال رستمی
3- ایران مظفری
4- رضا لطفی
5- نبی  کرمی
6- محمد فتحی
7- تیمور صید مرادی

[ شنبه 25 خرداد 1392 ] [ 09:25 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو