آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

 
[ سه شنبه 21 خرداد 1392 ] [ 10:05 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
سید فتح اله حسینی نماینده مردم محترم  اورامانات در ادوار چهارم و هشتم مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از آشنایان خود از تعدادی از ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر و ریاست جمهوری در روانسر بازدید و سرکشی کرده است .[ سه شنبه 21 خرداد 1392 ] [ 09:45 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به نام خدا

چگونه آغاز کنم ، که پایانی را خبر دهم ؟!

سالهاست در صحنه های مختلف شهرمان بر حسب وظیفه خدمتگزار همشهریان نجیب و بزرگوار بوده و هستم و با این تفکر قصد داشتم در سنگر شورای شهر هم خدمتی نمایم اما حکمتی نهفته بود و نصیب نشد . و بر این باورم که" ما بدنیا آمده ایم که  قیمتی زندگی کنیم  نه به هر قیمتی زندگی کنیم".با این وصف رفتار بامحبت شمامردم ، حمایت های همه جانبه و همکاریهای بی دریغتان را نه می شود فراموش کرد و نه می توان جبران نمود . امید وارم که مزاحمت ها و تقصیر های مرا بخشوده و چهره ای را به خاطر بسپارید که برای تمام همشهریانش احترام قائل است و به زندگی در جمع پر مهرشان افتخار می کند . از یکتای بی همتا برای همگی آرزوی سعادت ،سلامت و توفیقات روز افزون را دارم.

 

برادر شما کـریم فتحـی

 


[ سه شنبه 21 خرداد 1392 ] [ 09:34 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
بسم الله الرحمن ارحیم
توجه؟؟؟؟؟؟؟؟؟   حتما این مطلب را تا آخر بخوانید    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توجه
توجه:لطفا حتما این مطلب را به همراه خانواده محترمتان تا آخربخوانید تا آنان نیز از برکت این مطلب بی نصیب نمانند(لطفا حتما جمعی خوانده شود)

و هر كس كسى را زنده بدارد چنان است كه گویى تمام مردم را زنده داشته است.(سوره مائده آیه ی 32)

باز هم تأکید می کنم که این مطلب را حتما خانوادگی ببینید و بخوانید

 


 

آن که چشم از دنیا فرو بسته و مرگش(مرگ مغزی) اعلام شده است در دستان گرمش، هدیه‌ای گران‌بها دارد. هدیه‌ای که نمی‌شود ارزشی برایش تعیین کرد. یک کارت کوچک، کارتی که کسی را به زندگی دعوت می‌کند. زندگی سبز را جایگزین زندگی پژمرده‌ای می‌کند. با داشتن این کارت می‌گوید من پس از مرگم نیز به یاد تو بوده‌ام. حتی پس از رفتنم می‌خواهم به تو زندگی ببخشم. باارزش‌ترین هدیه‌ی دنیاست چرا که زندگی می‌بخشد، جان می‌دهد، شادی وصف‌ناشدنی به ارمغان می‌آورد، نفس می‌دهد، عظمت خلقت را نشان می‌دهد.هدیه ی او نفسهایش است، بهای چنین هدیه‌ای را با چه می‌شود قیاس کرد؟

 

سرانجام نفس‌هایش را تقدیم کرد. کالبدی را جانی دوباره بخشید. به همگان آموخت می‌توان بخشنده بود و بخشید. چه ایثاری برتر از این که تو عضو خود را هدیه کنی، به تن رنجور و خسته‌ای جان ببخشی، با نفس‌هایت در نفس‌های بریده‌ای بدمی تا نفس‌هایی جان گیرند و زندگی بخشند؟ او با این هدیه خود را تا ابد جاودانه کرد.

 

 

نظر قرآن درباره اهداءعضو پس از مرگ مغزی

«بنده‌ای ایمان نیاورد تا آنچه را برای خود دوست می‌دارد، برای مردم نیز دوست داشته باشد.» وقتی پیامبر گرامی اسلام از جامعه ایمانی سخن می‌گوید، می‌فرماید: «مثال مؤمنان از نظر مهرورزی و مهربانی در بین خود مانند اعضای یک بدن است که اگر عضوی از آن به درد آید، باقی عضو‌ها با برافروختگی و شب بیداری با او همنوایی و همدردی نشان می‌دهند.» والا‌ترین و عالیترین صورت عطا و بخشندگی، ترجیح دادن دیگران بر خود است. اینکه منفعت او را بر منفعت خود و آسایش او را بر آسایش خود ترجیح دهی. بنابراین ایثار بهترین عبادت و بالا‌ترین درجات ایمان است.

و هر كس كسى را زنده بدارد چنان است كه گویى تمام مردم را زنده داشته است.(سوره مائده آیه ی 32) 

بنابراین با توجه به اینکه بخشش و از خود گذشتگی و فداکاری در قلب دین جای دارند، می‌توان فهمید که احکام اسلامی نه تنها اهدای عضو را اجازه می‌دهد، بلکه بدان تشویق نیز می‌نماید و آن را از مهم‌ترین مستحبات به شمار می‌آورد تا جایی که بعضی اوقات به سر حد وجوب نیز می‌رسد.

اکنون شما را به مشاهده لینک زیر که وجدان بیدار شما را بیدارتر میکند دعوت می نمایم

برای مشاهده کلیک کنید

ثبت نام اینترنتی برای اهدا عضو

و آن لحظه که چشمانم از نور مرگ روشن می‌شود، چه زیباست با چشم دیگری دیدن ، چه زیباست به دیگری جان دادن "

سایت " ایران اهدا " به آدرس اینترنتی   WWW.EHDA.irتوسط واحد فراهم‌آوری اعضاء پیوندی بیمارستان دكتر مسیح دانشوری، وابسته به دانشگاه علوم پزشكی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی از سال ۸۳فعالیت خود را آغاز كرده است

این سایت با هدف " تامین اعضاء پیوندی جهت بیماران نیازمند دریافت عضو " و " ترویج فرهنگ اهداء عضو " بر دامنه فعالیت خود افزوده است
افراد علاقه‌مند می‌توانند با رجوع به سایت " ایران اهدا " و باز كردن صفحه " كارت اهدا عضو " با وارد كردن كلیه مشخصات فردی آمادگی خود را جهت اهدا عضو ( به هنگام فوت یا در زمان حیات ) اعلام كنند.

تا كنون حدود هشت هزار نفر با ثبت نام آنلاین در سایت " ایران اهدا " آمادگی خود را برای اهدا عضو اعلام كرده‌اند كه ۵۰درصد آنها زیر 25 سال می‌باشند.

و باید بگویم درست است که حتی سخن گفتن از مرگ خود و عزیزان سخت و غیر قابل تحمل است اما فراموش نکنید شاید روزی خود شما یا فرزند عزیزتان یا یکی از عزیزانتان در صف کسانی قرار بگیرید که برای ادامه زندگی به پیوند عضو احتیاج پیدا کنید که آنگاه اهمیت و عظمت این کار برایتان روشن می شود.

پس در انجام این کار خیر لحظه ای درنگ نکنید و همه اعضای خانواده ،کوچک و بزرگ را ثبت نام کنید حتی کودک چند ساله خود را نیز ثبت نام کنید و از حقیقت مرگ که همه ی ما آن را می چشیم فرار نکنید.

و این کار و هر امر خیر دیگری را فقط برای رضای الله و خشنودی او انجام دهید و پاداش کار خود را نیز فقط از الله بخواهید نه از بنده وگرنه اجر و ارجی ندارد واین شیوه ی بندگی الله و تقرب به درگاه الهی است که امیدوارم همه ی ما اینطور باشیم و بمانیم

كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ وَنَبْلُوكُم بِالشَّرِّ وَالْخَیْرِ فِتْنَةً وَإِلَیْنَا تُرْجَعُونَ

هر کسی طعم مرگ را می چشد و شما را به خیر و شر می آزماییم و همه به نزد ما باز می گردید

اللهم اخلص لک نیاتنا و اعمالنا

التماس دعا

www.ehda.ir

با تشکر از تمامی کسانی که در این راه تلاش می کنند و کسانی که این مطلب را تا آخر خوانده اند

نظر فراموش نشود


[ سه شنبه 21 خرداد 1392 ] [ 01:30 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
فرارو- غلامعلی حدادعادل، ضمن انصراف از کاندیداتوری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری از مردم عزیز ایران اسلامی خواست با رعایت معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب به کسانی رأی دهند که از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند.

به گزارش فرارو، غلامعلی حداد عادل عضو ائتلاف پیشرفت اصولگرایان با انتشار بیانیه ای انصراف خود را از رقابت انتخاباتی اعلام کرد.

ائتلاف پیشرفت اصولگرایان با حضور محمد باقر قالیباف، علی اکبر ولایتی و حداد عادل تشکیل شد. این سه کاندیدا تعهد داده بودند که یکی از ان ها در عرصه انتخابات باقی بماند. معیار انتخاب ان یک نفر نیز مقبولیت در نظرسنجی های معتبر بود.

اکنون چهار روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری، حداد عادل، از رقابت کناره گیری کرده است وی دربخشی از بیانیه خود آورده است بر عهد خود استوار مانده است.

نظر سنجی های انتخاباتی حکایت از آن دارد محمد باقر قالیباف در صدر قرار دارد. به این ترتیب باید دید که آیا علی اکبر ولایتی نیز از ادامه رقابل کناره گیری خواهد کرد و یا خیر.

متن بیانیه حداد عادل به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه انصراف دکتر حداد عادل از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری

ملت شریف ایران

در روزهای حساس و سرنوشت ساز یازدهمین دوره­ انتخابات ریاست جمهوری توجه شما مردم عزیز را به نکات زیر جلب می­کنم:

1- اینجانب که از سال 1341 با کاروان نهضت امام خمینی(ره) همراه بوده و از بهمن 1357 تا کنون در صحنه­های انقلاب و مسئولیتهای مهم و سنگین اجرایی و قانونگزاری حضور داشته­ام ، روش و بینش «اصول­گرایی» را در عرصه­ سیاست با تعالیم اسلام و قرآن و آرمانهای امام راحل و اهداف انقلاب اسلامی و منافع و مصالح کشور منطبق و موافق می­دانم و خود را اصول­گرا می­شناسم و به این صفت افتخار می­کنم.

2- پیروزی اصول­گرایان را در انتخابات ریاست جمهوری هدف اصلی خود می­دانم و معتقدم با استمرار اصول­گرایان حقیقی می­توان آرامش و امنیت و عقلانیت را که لازمه­ ایجاد حماسه­ سیاسی و حماسه­ اقتصادی است بر کشور حاکم کرد و بر این اساس خود را موظف می­دانم از هر اقدامی که با واسطه یا بی­واسطه به شکست اصول­گرایی در این انتخابات منجر شود پرهیز کنم.

3- شرکت اینجانب در ائتلافی که به«ائتلاف سه ­گانه» یا «ائتلاف پیشرفت» موسوم شد دقیقاٌ برای آن بود که نامزدهای اصول­گرا در رقابت با یکدیگر سبب شکست اصول­گرایان نشوند. ما با هم برای تلاش در راه پیروزی اصول­گرایان عهد و پیمان بسته­بودیم و من دقیقاً بر آن عهد و پیمان استوار مانده­ ام.

4- با نزدیک شدن به ایام ثبت نام نامزدها و حوادثی که در آخرین ساعت روز آخر ثبت نام روی داد و نگرانی­هایی از باب تکرار حوادث تلخ سالهای گذشته به­ویژه فتنه­ی سال 88 را پدید آورد لازم دیدیم منتظر مشخص شدن آرایش سیاسی نامزدها بمانیم و پس از آن به مصلحت دیدیم که با شرکت در تبلیغات انتخاباتی و خصوصا با استفاده از فرصتهای صدا و سیما و مناظره­ها، دیدگاهها و برنامه­های خود را به اطلاع ملت برسانیم. اینجانب تصمیم گرفتم مواضع خود را در مناظره­ها و برنامه­های صداو سیما به روشنی و صراحت اعلام نمایم و حتی در این مناظره­ها از بیان نقد نسبت به مواضع بعضی از نامزدهای اصول­گرا نیز دریغ نورزم.

5- اینجانب در سخنان خود در چند ماه گذشته و به­ویژه در هفته­­های اخیر ضمن تأکید مکرر بر اینکه مشکل عمده­ی امروز مردم مشکل اقتصادی است و وظیفه­ی اول دولت آینده حل این مشکل می­باشد، همواره کوشیدم تا از دادن وعده­های فریبنده و غیر عملی که تنها به قصد جلب رای مردم داده می­شود خود داری کنم. سعی کردم از سیاه نمایی و نادیده گرفتن دستاوردهای انقلاب و خدمات دولتها بپرهیزم و موجب یأس و ناامیدی مردم نشوم. کوشیدم تا سخنی بر خلاف مصالح کشور و امنیت ملی بر زبان نیاورم و دل دشمنان انقلاب را شاد نکنم. تلاش کردم آرمانهای امام راحل(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری را که از دل و جان به آنها اعتقاد دارم فراموش نکنم. امیدوارم در آنچه گفته­ام توانسته باشم رضای خداوند و رضایت مردم را جلب کرده باشم.

6- اکنون بر پایه­ی این مقدمات، امروز دوشنبه 20 خردادماه 1392 با در نظر گرفتن واقعیتهای پیش رو در صحنه­ی انتخابات و با توجه به نیت و انگیزه­ای که از آغاز حضور در ائتلاف داشته­ام به عهد خود وفا می­کنم و انصراف خود را از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام می­نمایم تا به سهم خود به پیروزی اصول­گرایی در این انتخابات کمک کرده­ باشم. امیدوارم سایر نامزدهای اصول­گرا نیز در این لحظه­ی خطیر و حساس به وظیفه­ی خود عمل کنند برادرانه و مشفقانه توصیه می­کنم مردم عزیز با تصمیم درست خویش کاری کنند که یا اصول­گرایان در مرحله­ اول انتخابات پیروز شوند و یا چنان شود که در صورت کشیده شدن انتخابات به مرحله­­ی دوم، رقابت میان دو اصول­گرا باشد.

7- با انصراف خود از مردم عزیز می­خواهم معیارهای مورد نظر رهبری معظم انقلاب را در رای دادن به نامزدها دقیقا رعایت کنند و به کسانی رأی دهند که به مبانی جمهوری اسلامی معتقد بوده و شجاع و بانشاط و توانمند باشند و از گفتمان انقلاب اسلامی و ارزشهای مورد نظر امام و رهبری حمایت کنند و پاسدار خون شهیدان و فداکاریهای ایثارگران عزیز و خانواده­ معظم شهدا باشند تا درخشش انقلاب اسلامی در فضای ظالمانه و ظلمانی نظام سلطه­ی جهانی روز به روز افزونتر گردد.

8- وظیفه­ی خود می­دانم از عموم برادران و خواهرانی که در سراسر کشور در ستادهای انتخاباتی اینجانب صمیمانه و صادقانه تلاش کرده­اند و یا در اجرای برنامه­های صدا و سیما مرا یاری نموده­اند سپاسگزاری کنم. از اینکه نمی­توانم با هیچ زبان و قلمی از عهده­ی شکر محبتهای آنان برایم از همگان پوزش می­خواهم.

9- وظیفه دارم از شورای محترم نگهبان که اینجانب را واجد صلاحیت نامزدی انتخابات ریاست جمهوری تشخیص داده­اند تشکر کنم. همچنین موظفم ازصدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که فضای مناسبی برای بیان دیدگاهها و برنامه­های نامزدها بوجود آورده سپاسگزاری نمایم. از عموم نمایندگان رسانه­ها، چه رسانه­های مکتوب و چه رسانه­های مجازی که در ایام انتخابات با انتشار اخبار مربوط به این جانب اطلاع رسانی مفید و سازنده­ کرده­اند نیز تشکر می­کنم.

10- امیدوارم ملت مسلمان و با بصیرت و شجاع و انقلابی ایران با حضور پرشور و باشکوه در انتخابات جمعه 24 خردادماه 1392 حماسه­ی سیاسی ایجاد کنند و با برگزاری یک «انتخابات خوب » به یک «انتخاب خوب» دست یابند و زمینه را برای خلق «حماسه اقتصادی» با مدیریت دولت آینده و وحدت و همت ملت فراهم سازند. امیدوارم حاصل همه­ی تلاشها و نتیجه­ی انتخاب همگان به خیر و صلاح کشور باشد و مایه­ عزت و ارجمندی بیشتر ملت ایران و تضمین کننده­ی دوام و بقای استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی گردد.

والعاقبه للمتقین

غلامعلی حداد عادل

20/3/92
[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 02:49 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به نقل از سایت خبری تحلیلی ایران:از این کمیته ای متشکل از مشاوران سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور سابق و اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی وضعیت محمدرضا عارف و حسن روحانی و امکان ائتلاف این دو کاندیدا تشکیل شده بود.
ک منبع آگاه در کمیته مشاوران خاتمی - هاشمی برای ائتلاف عارف و روحانی در مصاحبه با خبرنگار عصر ایران اعلام کرد: این کمیته رای به کناره گیری عارف به سود روحانی داده است.

براساس گفته های این منبع، عارف نیز کناره گیری به سود روحانی را پذیرفته است. این موضوع دقایقی پیش در همایش سخنرانی روحانی در سنندج اعلام عمومی شد.

قبل از این کمیته ای متشکل از مشاوران سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور سابق و اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی وضعیت محمدرضا عارف و حسن روحانی و امکان ائتلاف این دو کاندیدا تشکیل شده بود.

قرار است این تصمیم به طور رسمی در چند ساعت آینده اعلام شود.

[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 02:24 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
پایگاه اطلاع رسانی سپاه حضرت نبی اکرم (ص): فرماندهی سپاه ناحیه جوانرود در معیت رئیس هیات عاشقان ولایت و مدیر تعلیم و تربیت حلقه ها صالحین سپاه ناحیه جوانرود از سرمربیان حلقه های شجره طیبه صالحین دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار  پایگاه اطلاع رسانی سپاه نبی اکرم (ص) ناحیه جوانرود، در این دیدار که از سرمربیان حلقه های تربیتی طرح صالحین و رئیس هیات عاشقان ولایت به عمل آمد، مباحثی پیرامون گفتمان رهبری و ولایت،حماسه سیاسی و حضور پرشور و حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا مطرح گردید.

فرماندهی سپاه ناحیه جوانرود: دشمنان آماده شکستی دیگر باشند زیرا که ملت آماده خلق حماسه بیاد ماندنی سیاسی هستند.

سرهنگ کولیوند افزود: به امید خداوند متعال با شور و اشتیاق فراوانی که در سراسر کشور برای انتخابات می بینیم و شور انتخاباتی فراوانی که در شهرستان جوانرود وجود دارد این شهرستان آماده پیوستن به موج بزرگ حماسه آفرینی سیاسی در کشور است . در پایان از رئیس و سرمربی حلقه های شجره طیبه صالحین حاج ماموستا ملا احمد فخری تجلیل به عمل آمد.


[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

ادامه خبر پایین  در ادامه مطلب 


ایـــنـجا کـــلــــیک کـــنـــیــد
[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 02:01 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به نقل از خط قرمز کرمانشاه :جبهه پیشرفت و عدالت که از حلقه نزدیکان و یاران محمدباقر قالی باف تشکیل شده است لیست پیشنهادی خود را برای کابینه دولت یازدهم در صورت موفق شدت قالی باف در انتخابات به وی ارائه داد .

به گزارش شریان نیوز، محمدباقر قالی باف پیش از این در مورد مشخص شدن اعضای کابینه اش گفته بود: کاندیداهای پذیرفتن مسئولیت در کابینه بنده در دولت یازدهم مشخص شده اند اما هنوز لیست کامل کابینه تدوین نشده است .
در این لیست که به صورت محرمانه در اختیار شهردار فعلی تهران قرار گرفته است 4 تن از کاندیداهای فعلی انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند .
هر چند این برای اولین بار است که تیم تدوین برنامه های یک کاندیدا پیش از برگزاری انتخابات کابینه انتخابی وی را تکمیل کرده است اما پذیرش مسئولیت های مشخص شده برای برخی از افراد مطرح و نیز موافقت چهار رقیب وی در انتخابات برای حضور در کابینه همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد .
این نکته لازم به یادآوری است که باید دید شهردار تهران در صورت نشستن بر صندلی نفر اول اجرایی کشور آیا قادر به اداره چنین کابینه ای که بسیاری از افراد آن سودای ریاست جمهوری را در سر داشته اند دارد یا خیر؟معاون اول و رئیس گروه سیاست خارجی دولتدکتر علی اکبر ولایتی


سوابق:


 • تحصیلات :دکترای پزشکی ، متخصص اطفال ، فوق تخصص بیماریهای عفونی
 • معاون وزیر بهداری
 • نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی
 • وزیر امور خارجه 16 سال
 • مشاور بین الملل مقام معظم رهبری
زارتخانه ها و دستگاه های زیر مجموعه گروه سیاست خارجی

شورای عالی امنیت ملی :

 دکتر علی اکبر ولایتی  (با حفظ سمت)وزارت امور خارجه (1) دکتر سعید  جلیلی

سوابق :
 • دکترای علوم سیاسی دانشگاه امام صادق (ع)
 • رئیس اداره بازرسی وزارت امور خارجه
 • معاون اداره اول امریکا وزارت امور خارجه
 • مدیر بررسی های جاری دفتر رهبری
 • معاون اداره اروپا ، امریکا وزارت خارجه
 • دبیر شورای عالی امنیت ملی

بقیه در ادامه مطلب


***ادامه مطلب***
[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 01:56 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 12:58 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ دوشنبه 20 خرداد 1392 ] [ 12:58 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 02:20 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 02:11 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 02:06 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

عابدمحمودیامیرمصطفاییکمال قادریکریم فتحی

عابدمحمودی امامی    امیرمصطفایی            کمال قادری           کریم فتحی                         

اقبال حسینی محمدعلی رضاییفریدون ابراهیمیمحمدصالح احمدی

اقبال حسینی      محمدعلی رضایی     فریدون ابراهیمی    محمدصالح احمدی

 

جلال ویسی          شهاب کریمی                      
[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 01:52 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ][ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 01:48 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
 1392/3/19 یكشنبه فرماندار روانسر: تمامی تمهیدات و مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات باشكوه در این شهرستان فراهم شده است. جلسه شورای اداری شهرستان روانسر برگزار شد.

حضور حداكثری و انتخاب فرد اصلح ضامن اقتدار بیش از پیش انقلاب اسلامی است.

امام جمعه شهرستان روانسر در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: بلوغ سیاسی و بصیرت مردم تمامی توطئه های دشمنان نظام را خنثی كرده است و عدم انتخاب كاندیداها از روی تعصبات قومی و محلی از آسیب های اجتماعی ناشی از رقابت های انتخاباتی پیشگیری می كند.

ماموستا ملا عبدالله غفوری افزود: مشاركت حداكثری و حضور همه‌جانبه ملت در انتخابات موجبات یاس و ناامیدی دشمنان را فراهم می‌كند و همه اقشار جامعه باید در انتخابات مشاركت داشته باشند.

وی تصریح كرد: صیانت از امنیت، حفظ وحدت و همدلی در شهرستان تكلیف همه مسئولان و مردم است و همه باید در راستای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی تلاش كنیم .

ملا عبداله غفوری اظهار داشت: امنیت و آرامش حاكم بر منطقه اورامانات عمران ، آبادانی و پیشرفت این منطقه را به دنبال داشته است.

وی استقرار اداره ثبت اسناد و املاك در شهرستان روانسر را خواسته های مردم این شهرستان دانست.

فرماندار روانسر نیز گفت: تمامی تمهیدات و مقدمات لازم برای برگزاری انتخابات باشكوه در این شهرستان فراهم شده است.

جلال صفری با بیان اینكه 1500 نفر كار اجرای انتخابات را در شهرستان روانسر بر عهده دارند افزود: دراین دوره از انتخابات كار اخذ رای در 67 شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی دراین شهرستان انجام خواهد شد.

وی تصریح كرد: اجرای صحیح انتخابات و مبتنی بر قوانین و مقررات به نحو عادلانه و شفاف و اصل بی طرفی در دستور كار ستاد انتخاباتی شهرستان روانسر می باشد.

فرماندار روانسر خدمتگزاری به مردم را عین عبادت عنوان كرد و گفت: تكریم ارباب رجوع و برخورد مناسب با مردم ، موجب افزایش اعتماد عمومی به نظام اسلامی می شود و لازم است مسئولان و كاركنان دستگاه های اجرایی از فرصت خدمتگزاری به مردم در جهت كسب رضای خداوند استفاده كنند.

صفری بر همكاری كلیه مسئولان ادارات و نهادهای شهرستان در برگزاری انتخابات پرشور در این  شهرستان، آمادگی برای مقابله با حوادث به ویژه آتش سوزی مراتع و جنگلها و همكاری با ستاد امر به معروف و نهی از منكر شهرستان روانسر تاكید كرد.

در پایان میثم یاوری به عنوان مدیر جدید بنیاد مسکن - رسول جوانرودی به عنوان رئیس اداره تعاون،کارورفا اجتماعی - ویسی به عنوان رئیس اداره ثبت احوال- سلیم قنبری به عنوان رئیس دادگستری  و فرهاد مرادی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد شهرستان روانسر منصوب شدند


[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 01:36 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.    آقای کامبیز احمدی فرزند ماشااله کد نامزد 1215
2.
    آقای بهمن احمدیان فرزند فرج کد نامزد1216
3.
     آقای اقبال اردالان خواه فرزند مجید کد نامزد 1217
4.
    آقای جلیل اعظمی فرزند فیض اله کد نامزد 1219
5.
    آقای سنجر امینی فرزند جهانبخش کد نامزد 1242
6.
    آقای منصور بابای فرزند حبیب کد نامزد 1245
7.
    آقای ستار بهرامی فرزند علی اکبر کد نامزدی 1247
8.
    آقای کامران بهرامی فرزند علی اکبر کد نامزد 1248
9.
    آقای داریوش بیابانی فرزند جهانبخش کد نامزد 1251
10.
    خانم پروانه پردار فرزند محمد علی کد نامزد 1252
11.
    خانم محدثه جاویدان فرزند علیرضا کد نامزد1256
12.
    آقای اکبر حسین زاده مشهور به حاج اکبر فرزند محمد کد نامزد 1257
13.
    آقای حمید رضا حقیقت فرزند حسن کد نامزد 1259
14.
    آقای قربانعلی رحیمی فرزند کرم کد نامزد 1262
15.
    آقای مهدی رحیمی نژاد فرزند علی احمد کد ناومزد 1265
16.
    خانم کژال رستمی فرزند محمود کد نامزد 1267
17.
    آقای ماکوان رستمی جوانرودی فرزند محمد طاهر کد نامزد 1268
18.
    آقای اقبال رسولی فرزند شریف کد نامزد 1269
19.
    اقای صالح رضائی فرزند محمد کد نامزد 1271
20.
    آقای کمال بهرامی فرزند صدیق  کد نامزد 1249

بقیه در ادامه مطلبادامه مطلب
[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 01:27 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
براساس اخباروگزارشات رسیده به پایگاه خبری تحلیلی آوای اورامانات تبلیغات گسترده نامزدهای شورای شهردراورامانات روزبه روز بیشترورقابت هادشوارترمی شود.

این گزارشات حاکیست باتوجه به نظرسنجی ها وتحلیل های احتمالی نامزدهای پیشتازدراین شهرها تابه امروزبه شرح زیراست:

شهرپاوه:-مهدی عبدی-محمدفاروق یوسفی-آزادحسینی-آشنالطف الهی-کیهان محی الدین زاده-حیدراسلامی نیا-سالم مصطفایی وشاپوراحمدی

شهرجوانرود:محمدعلی رضایی-فاتح حسینی-حسن سلیمانی -فریدون ابراهیمی-احمدمحمدی-فرهادحبیبی--محمدصالحی-حاج محمدمحمودی-فرامرزمیراحمدی - بهرام مرادپور

شهرروانسر:شهریارویسی--نبی کرمی -مختارمظفری-رضالطفی-لقمان لطفی-منصورنوروزی خواه-جلیل اعظمی-تیمور صیدمرادی -صابرصیداحمدی

شهرتازه آبادثلاث باباجانی:مجیدموسی-حسن باباخانی-حسین سهرابی-حاج جبارعثمانی وحمیدعزیزی


[ یکشنبه 19 خرداد 1392 ] [ 01:17 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
نتایج آخرین نظرسنجی صورت گرفته مرکز افکارسنجی مهر در میان شهروندان تهرانی ضمن اینکه حاکی از مشارکت 67 درصدی مردم در انتخابات ریاست جمهوری است، حکایت از این دارد که هنوز حدود نیمی از مردم برای اینکه به کدام کاندیدا رای دهند تصمیم نگرفته اند.
به گزارش جهان، خبرگزاری مهر نوشت:
مرکز افکارسنجی مهر در یک نظرسنجی تلفنی به بررسی دیدگاه شهروندان استان تهران درباره یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخته است.

این نظرسنجی در هفته دوم ماه خرداد از بین شهروندان 18 سال و بالاتر استان تهران صورت پذیرفته است که در آن با 400 نفر از شهروندان به صورت تلفنی مصاحبه انجام شده است.

بر اساس نتایج این نظر سنجی اکثر پاسخگویان (67 درصد) بیان داشته ­اند که در انتخابات خردادماه 1392 "قطعاً شرکت می­ کنند" و در مقابل، حدود 9 درصد اظهار داشته­ اند که "قطعاً شرکت نمی­ کنند". همچنین حدود 11 درصد پاسخگویان شرکت خود در انتخابات را به صورت "احتمالی" بیان داشته ­اند. این در حالی است که 12.5 درصد هنوز تصمیمی برای مشارکت در انتخابات، نگرفته ­اند.

چگونگی مشارکت پاسخگویان در انتخابات

مشارکت

فراوانی

درصد

قطعاً شرکت می کنم

268

67.0

به احتمال زیاد شرکت می کنم

34

8.5

هنوز تصمیمی نگرفته­ام

50

12.5

احتمال کمی دارد شرکت کنم

11

2.7

قطعاً شرکت نمی کنم

34

8.5

بی پاسخ

3

0.8

جمع

400

100.0


همچنین بر اساس نتایج این نظرسنجی از میان پاسخگویان – به جز افرادی که بیان داشته اند "قطعاً در انتخابات شرکت نمی کنند"- پرسیده شد، "در صورت شرکت در انتخابات به چه کسی رای خواهید داد؟" 27.3 درصد این افراد عنوان کرده­ اند که به قالیباف، 5.2 درصد به ولایتی، 4.9 درصد به جلیلی، 2.2 درصد به حداد عادل، 2.2 درصد به رضایی، 2.2 درصد به عارف، 1.9 درصد به روحانی رای می­ دهند. این در حالی است که 45.1 درصد پاسخگویان هنوز نمی دانند به چه کسی رای خواهند داد و تصمیمی در این باره نگرفته اند. 8.2 درصد نیز به این سوال پاسخ نداده اند.

توزیع فراوانی رای پاسخگویان به کاندیداها

کاندیدا

فراوانی

درصد

سعید جلیلی

18

4.9

غلامعلی حداد عادل

8

2.2

محسن رضایی

8

2.2

حسن روحانی

7

1.9

محمدرضا عارف

8

2.2

محمد غرضی

-

-

محمدباقر قالیباف

100

27.3

علی اکبر ولایتی

19

5.2

نمی دانم

165

45.1

رای سفید

3

0.8

بی پاسخ

30

8.2

جمع

366


[ جمعه 17 خرداد 1392 ] [ 10:09 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
   
[ جمعه 17 خرداد 1392 ] [ 09:53 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
 

این روزها فضای جامعه ،اگر چه با حال و هوایی کم رنگ تر از گذشته،انتخاباتی شده است و همگان به نوعی درگیر موضوع انتخابات شده اند و سخن در باب نوع ایستار صحیح در این باره نُقل مجالس شده است؛در این میان در شهر کوچک ما روانسر نیز اوضاع از همین قرار است؛کاندیداهای شوراها سرگرم فعالیت و تشکیل جلسات و مراجعات انبوه هستند و یاد دوستان و اقوام و احساس وظیفه تجدید محبت،فرصت پرداختن به زندگی شخصی را از آنان ستانده است!

صرف نظر از برخی مشکلات و محدودیت های ساختاری،خویشاوندگرایی نخستین تهدید و مصیبتی است که کارایی مکانیسم انتخابات شهر ما را به سخره گرفته است!سابقه عملکرد مسئولان و شوراهای قبلی مردم را بدین نتیجه رسانده است که بدون داشتن لنگه کفش در دیوان و بدون حضور خویشاوندان در سیستم اداری،انجام شدن کارها و بهره مند شدن از امتیازات و تسهیلات،خوابی تعبیر ناشدنی است و بر همین اساس،اکنون آنچه موتور محرکه انتخابات شوراها شده است،همانا تلاش درازدامن برای شناسایی فردی عامه پسند در میان فامیل و گسیل داشتن او به پیکار رأی رُبایی است؛لازم نیست ژست روشنفکرانه بگیریم و ضعف مدنیت مردم نیشخند بزنیم؛چه کسی می تواند انکار کند که در غیاب مصطفی محمدی،فرمانداری برای ثلاث تکرار همان ماجرای ولی دیوانه و شَم می شد؟!کدام نماینده غیرباباجانی حاضر می شد گوشه ای از ذهن خویش برای پروراندن دغدغه توسعه خواهانه طوایف ثلاث به مردم آن دیار اجاره دهد؟!


[ جمعه 17 خرداد 1392 ] [ 09:52 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

 


[ پنجشنبه 16 خرداد 1392 ] [ 03:21 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

 


[ پنجشنبه 16 خرداد 1392 ] [ 03:04 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

آفتاب روانسر:در تاریخ 14/3/92 راس ساعت 10 شب جلسه انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف در
شهرستان روانسر با حضور دکتر نظیف محمدی (ازنامزدهای شاخص مجلس نهم )
جناب آقای دکتر عباسی،و با حضور مردم برگزار شد.


[ چهارشنبه 15 خرداد 1392 ] [ 02:48 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
بر اساس اخبار رسیده از شهر روانسر
چهار نفر از نامزدهای  شورای اسلامی شهر روانسر از ادامه رقابت انصراف داده اند.بر اساس این شنیده ها هادی پرهیخته ، سعدی افشارنیا ،
کیومرث ملکی و وهاب غلامی افرادی هستند که از ادامه حضور در عرصه انتخابات انصراف اده اند. 

 

 


[ چهارشنبه 15 خرداد 1392 ] [ 11:12 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

وب سایت آفتاب روانسر: به منظور معرفی نامزدهای شورای شهر در نظر دارد با هر کدام از این عزیزان به صورت جداگانه مصاحبه ای داشته باشد . همانطور که قبلا وعده داده بودیم این فرصت در اختیار تمامی نامزدها قرار گرفته و در صورت تمایل بزرگواران می توانند در مصاحبه ی ما شرکت به عمل آورند . مصاحبه به این شکل است که ما در این پایگاه چند سوال مطرح می کنیم ؛ نامزدهای محترم می بایست پاسخ سوالات را (تا حد امکان مختصر) برایمان بفرستند . در ضمن نامزدهای محترم باید پاسخگوی سوالات همشهریان باشند که از طریق نظرات برایمان ارسال می شود .

سوالات :

1 - بیوگرافی مختصری از خود بیان نمایید?

2 - هدف و نیت شما از شرکت در انتخابات چیست ؟

3 - شورای دور چهارم شهر روانسر را چگونه ارزیابی می کنید ؟

4 - آیا کمبودها و مشکلات روانسر  را بررسی کرده اید ؟ برای رفع آنها چه برنامه ای دارید ؟

5 - در صورت انتخاب شدن پل ارتباطی شما برای دریافت نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردم چگونه خواهد بود ؟

6 - آیا تاکنون در فعالیت ها و کارهای اجرایی ، فرهنگی ، اجتماعی و ... شرکت داشته اید ؟ مختصرا بیان نمایید .

7 - اگر مطلب دیگری باقی مانده بیان فرمایید .

*نامزدهای محترم لطف نموده همراه پاسخ سوالات ، یک قطعه عکس هم از خودتان برایمان ارسال نمایید .

*همچنین با شروع رسمی تبلیفات از سوی فرمانداری  مصاحبه ها هم درج خواهد شد.


[ چهارشنبه 15 خرداد 1392 ] [ 12:31 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو