آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

یکی از کاندیداهای مطرح شورای شهر پاوه سالم مصطفایی است که سابقه سکانداری شهرداری این شهر را نیز در کارنامه کاری خود دارد . زادگاه وی روستای شرکان از توابع بخش نوسود است و دارای مدرک تحصیلی مهندس عمران میباشد .

از جمله سوابق کاری سالم مصطفایی عبارتند از :1-شهردار پاوه 2-شهردار نودشه 3-مسول دایره فنی ودایره عمران شهرداری نودشه 4-شهردار شاهو 5-بخشدار شاهو 6-کارشناس جهاد سازندگی پاوه 7-کارشناس اداره راه وترابری پاوه 8-کارشناس امور احتماعی وشوراها فرمانداری پاوه 9- مشاور فرماندار پاوه در امور عمرانی 10-کارشناس فنی شهرداری پاوه 11-کارشناس خبره دادگستری 12-عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمانشاه ونظارت ساختمانهای متعدد در طول 15 سال سابقه اجرایی


 


[ دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 ] [ 10:57 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

موسسه قرآنی (قرآن وسنت محمدرسول الله) ظی مراسمی با حضورامام جمعه ، فرماندار، مسئول قرآن وعترت اداره كل فرهنگ وارشاداسلامی استان كرمانشاه وجمعی از روحانیون ومسئولان درشهرستان جوانرود افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، مسوول دفتر قرآن و عترت اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كرمانشاه در این مراسم گفت: تعداد موسسه های قرآنی این اداره كل از هشت موسسه به 50 موسسه رسیده و 10 موسسه قرآنی دیگر نیز در حال تاسیس است. حجت الاسلام ˈ مصطفی ملكیˈ تاسیس موسسات و خانه های قرآنی را گامی موثر در جهت رشد و پویایی فرهنگ قرآنی دانست و افزود: امیدواریم با همكاری كلیه موسسات و خانه های قرآنی با یك برنامه ریزی مناسب در جهت ترویج فرهنگ قرآنی بیشتر تلاش كنیم. وی، هدف از تاسیس این موسسه قرآنی را رونق مجالس و محافل قرآنی و تلاش در جهت پویایی فرهنگ قرآنی عنوان كرد.

علاوه بر اینكه در كلیه مساجد شهرستان جوانرود جلسات قرآنی دایر است، 10 كانون مساجد نیز در این شهرستان فعالیت می كنند.


[ دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 ] [ 04:41 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آفتاب روانسر:
6 نفر از اهالی شهرستانهای روانسر و جوانرود که پنجشنبه گذشته ، به ارتفاعات شاهو رفته و دچار سرمازدگی شده بودند ، از مرگ حتمی نجات یافتند. رییس جمعیت هلال احمر روانسر گفت : پس از مراجعه چند نفر از اهالی جوانرود به پایگاه امداد و نجات شهید چمران درباره مفقود شدن چند چوپان ، تیم امدادی این پایگاه بلافاصله از طرف شهرستان کامیاران و جاده های منتهی ، به ارتفاعات شاهو اعزام شدند. مسعود حسینی افزود : تعدادی از مردم محلی به همراه نیروهای امدادی مجهز هلال احمر با یافتن این افراد ، مصدومان را از ارتفاعات پایین آورده و برای مداوا به مراکز درمانی منتقل کردند . بارش شدید تگرگ ، سرمازدگی و تمام شدن شارژ تلفن همراه ، از دلایل گم شدن این 6 چوپان در ارتفاعات شاهو و همچنین تلف شدن تعدادی از احشامشان عنوان شد. رییس جمعیت هلال احمر روانسر اضافه کرد: حال دو نفر از این افراد وخیم است که تلاشها برای نجات جانشان ادامه دارد.

[ دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 ] [ 03:59 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
آوای اورامانات:براساس اخباروگزارشات رسیده به پایگاه خبری تحلیلی آوای اورامانات فریدون ابراهیمی باسردبیرنشریه نوای وقت دراورامانات دیداروگفتگوکرد.

این گزارشات حاکیست که دراین دیدارضمن تحلیل انتخابات شورای شهرجوانرود،راهکاروبرنامه هایی ازسوی عادل بهرامی باتوجه به سوابق وی درمشاوره فرهنگی وتبلیغی درانتخابات ریاست جمهوری،مجلس وشورابه فریدون ابراهیمی ارائه شد.

فریدون ابراهیمی ازجوانان وچهره های شاخص ومحبوبی است که بابرنامه ها ونگاهی متفاوت برای خدمت به مردم شهرجوانرودواردعرصه رقابت شده است و وی دردوره سوم به عنوان عضوعلی البدل توانست آرای قابل قبولی کسب نماید.


[ یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 ] [ 01:34 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
به نقل از توسعه کرمانشاه:

دبیر کل محترم و ارزشی حزب توسعه کرمانشاه جناب آقای مهدوی چشمه گچی

احتراماً اینجانبان امضا کنندگان ذیل از سران قبایل و طوایف، دانشجویان کسبه و بازاریان جمعی از فعالان عرصه سیاست و نگارش، هنرمندان، علامه و ملایان حوزه و مسجد، و دانش آوران و جوانان و ورزشکاران و سایر اقشار جامعه شهرمان ثلاث باباجانی (جمعی از دهیاران دهستانهای شهرستان ثلاث) با توجه به رسمیت حضور پر خیر و برکت جناب آقای هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری و حمایت حزب توسعه کرمانشاه به سرپرستی جناب عالی و اساتید محترم و مکرم و سایر احزاب اصلاح طلب و جامعه روشن فکر کرمانشاه اینجانبان بر آن آمده ایم تا با اعلام حمایت صمیمانه و شجاعانه خویش بر پیشبرد هر چه سریعتر و بهتر برنامه ریزی ها و کارهای ستاد آقای هاشمی در شهرستان ثلاث باباجانی بتوانم باری از دوش شما عزیزان در حزب توسعه کرمانشاه برداشته و خود ما نیز در این امر پر خیر و برکت سهمی داشته باشیم.

جناب آقای مهدوی چشمه گچی خواهشمند است همکاری و مساعدت لازم و راهنمایی های کافی خویش و اقدامات لازم را در جهت ایجاد ستاد انتخاباتی آقای هاشمی در شهرستان ثلاث باباجانی به عمل آورید. و ما را در برنامه ها و مدیریت های ستاد انتخاباتی  بی بهره مگذارید.

جمعی از حامیان و طرفداران ستاد آقای هاشمی ( متن طومار و امضاها در دفتر حزب توسعه محفوظ است )

توسعه : از ابراز محبت شما برادران عزیز و غیرتمند ثلاث باباجانی نسبت به سردار سازندگی تشكر می نمائیم.  طومار محبت آمیز شما را در اختیار كمیته شهرستانهای ستاد حضرت آیت الله هاشمی قرار می دهیم تا از وجود شما عزیزان استفاده شود . موفق باشید


[ یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 ] [ 01:30 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
به نقل از وبلاگ توسعه کرمانشاه: ضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به استقبال جریان های مخاف نظام از حضور هاشمی در عرصه انتخابات گفت: هاشمی حتی اگر تأیید صلاحیت شود هم رأی ندارد.
آیت الله حسن ممدوحی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، در واکنش به حضور مستقیم هاشمی در عرصه انتخابات اظهار داشت: حضور وی نشان دهنده این است که انتخابات های ما کاملا آزاد است و هر سلایق می توانند در آن شرکت کنند.
وی با اشاره استقبال برخی رسانه های مخالف نظام و اپوزسیون از حضور هاشمی گفت: متأسفانه کسانی که مردم را ترغیب می کنند به سمت قطب مخالف نظام حرکت کنند اسم ایشان را نیز در همان قطب ذکر می کنند، امیدواریم واقعا این گونه نباشد.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با توجه به نقش  هاشمی در فتنه 88، ابراز داشت: نمی دانم ایشان از شورای نگهبان تأیید صلاحیت می گیرد یا خیر اما مطمئن هستم که رأی نمی آورد.
آیت الله ممدوحی با بیان این که بعید است جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از فرد خاصی حمایت کند، گفت: تا به حال چنین تصمیم گرفته نشده است اما سعی ما  بر این است اصولگرایان را به هم نزدیک و کاری کنیم که همه به نفع یک نفر کنار بروند.
وی در پایان به بخشی از محتوای اطلاعیه مهم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پیرامون انتخابات اشاره کرد و افزود: محوریت مسائل مطرح شده در این اطلاعیه همان گفتمان امام(ره) و رهبر معظم انقلاب است.
[ شنبه 28 اردیبهشت 1392 ] [ 04:58 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

با سلام خدمت کاربران گرامی:

در آستانه انتخابات شورای شهر شهرستان جوانرود وبلاگ جناب آقای امیر مصطفائی نامزد شورای شهر این شهر ساخته شد.وآماده اطلاع رسانی به تمام عزیزان می باشد.

آدرس وبلاگ: http://amirmostafaei.blogfa.com  


[ شنبه 28 اردیبهشت 1392 ] [ 04:39 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ جمعه 27 اردیبهشت 1392 ] [ 10:39 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

به تقل از توسعه: گزارش پایگاه خبری مرصاد، متن این بیانه به همراه تعدادی از امضاء کنندگان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اعضای محترم فقیه و حقوق دان شورای محترم نگهبان؛‌ سلام علیکم مدال پرافتخاری که ولی امر مسلمین جهان، بر سینه شخصیت‌های دانشمند و مجاهد شورای نگهبان نصب فرمودند؛ آنجا که بیان داشتند: “تشخیص شوراى نگهبان، تشخیص یک عده انسان‌هاى عادل، بى‌طرف و بصیر نسبت به صلاحیت‌ها است؛ این یک چیز مبارکى براى ما و براى همه‌ى آحاد ملت است. (سخنرانی معظمٌ له در تاریخ ۷/۲/۹۲)”،

نیاز به هرگونه توصیف و تشریح عملکرد آن شورای محترم در رعایت عدالت،‌ انصاف و امانتداری به نیابت از ملت فهیم ایران را مرتفع می‌سازد و اگرچه اعتقاد راسخ بر آن است که آن شورای محترم، فارغ از هیاهوها و التهاب آفرینی عده‌ای زر و زور و تزویر سالار در داخل و خبرسازی و غوغاسالاری رسانه‌ها و شخصیت‌های دون و دنیاپرست خارجی به ویژه با هدف وجهه زدائی و مخدوش سازی آن شورای محترم و کلیات نظام، وظیفه انقلابی، و دینی و ملی خود را در بررسی و اعلام صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به بهترین شکل به انجام خواهد رساند، با این حال جهت بیان مطالبه و درخواست عمومی مردم انقلابی ایران اسلامی در قالب بیانیه حاضر، تقاضامند است نسبت به ردّ صلاحیت صریح و قاطع آقای هاشمی رفسنجانی برای ورود به رقابت ریاست جمهوری یازدهم، علی رغم دارا بودن سابقه مسئولیت‌های کلان و کلیدی جامعه در عرصه‌های گوناگون طی سنوات گذشته، اقدام فرموده، به دلایل ذیل، هیچ گونه مدارا و مماشاتی را نسبت به وی روا ندارید:


***ادامه مطلب***
[ پنجشنبه 26 اردیبهشت 1392 ] [ 09:12 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

بر اساس اخبار رسیده به شنیده هایی از اورامانات طی چند روز گذشته رئیس اداره ثبت احوال روانسر تغییر کرده است.

بر اساس شنیده ها حیدر مراد ویسی فرد به عنوان رئیس جدید اداره ثبت احوال روانسر روانسر معرفی شده و از زحمات گودرز کشوری رئیس سابق این اداره تشکر و قدردانی شده است.


[ چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392 ] [ 10:31 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]

[ سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ] [ 09:48 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان روانسر مشخص شدند

بصیرت و حركت آگاهانه لازمه اقتدار نظام اسلامی است.

فرماندار روانسر در نشست انتخاب اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز نظام اسلامی در دنیا به عنوان یك كشور بزرگ و مقتدر شناخته می‌شود و حضور باشكوه مردم در انتخابات بر اقتدار كشور خواهد افزود.

جلال صفری افزود: التزام به قانون مهم ترین امر در برگزاری انتخابات است و حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات خرداد امسال تمام توطئه های دشمنان را نقش برآب خواهد كرد.

وی تصریح كرد: در شرایط فعلی دشمنان ایران اسلامی  به دنبال كارشكنی و ایجاد شكاف بین مردم و مسئولان هستند و لذا ملت ایران باری دیگر با هوشیاری و درایت لازم با حضور در انتخابات توطئه های آنها را خنثی خواهد كرد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان روانسر اظهار داشت: با انجام رای گیری، اعضای اصلی و علی البدل هیئت اجرایی یازدهمین دوره انتخابات  ریاست جمهوری در این شهرستان مشخص شدند كه از میان 30 معتمد دعوت شده نه نفر به عنوان اعضای اصلی و پنج نفر نیز به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

صفری به عوامل اجرایی انتخابات ریاست جمهوری توصیه كرد؛ رعایت اخلاق انتخاباتی و عدالت بسیار مهم و اساسی است و اعضای هیئت اجرایی باید با بی طرفی و بدون جانبداری و عمل به قوانین حضور حداكثری مردم در پای صندوق‌های رای را فراهم نمایند.

وی یادآور شد: هدف فرمانداری، ستاد انتخابات و هیئت‌های اجرایی این شهرستان برگزاری انتخاباتی سالم و با حضور حداكثری مردم است و خوشبختانه تا این لحظه هیچ مشكلی برای تحقق این هدف وجود ندارد.


[ سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ] [ 09:43 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


اطلاعیه

 

با سلام خدمت کاربران گرامی:

جهت درج پوستر وشعار کاندیداهای مورد نظر خود و تبلیغ در این سایت خبری لازم است تا پایان این ماه عکس ها وپوستر های کاندیدای مورد نظر وشعار آن را به پست الکترونیک زیر ارسال کنید

پست الکترونیکی: msj_322@yahoo.com        وهمچنین می توانید در بخش نظرات آن ها را ارسال نمایید[ سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ] [ 08:54 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]


اطلاعیه

مراسم سخنرانی دكتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران راس ساعت 5عصر روزچهارشنبه 92/2/25 در مسجد جامع كرمانشاه برگزار میگردد از عموم مردم غیرتمند و ولایتمدار استان كرمانشاه جهت حضور در این مراسم باشكوه دعوت بعمل می آید.[ سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ] [ 03:26 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
به دنبال بارندگی‌های روزگذشته و وقوع رعد و برق در مناطق مختلف شهرستان روانسر، صاعقه ‌جان یك نفر در روستای خرم آباد را گرفت.

صاعقه جان یك نفر را در روانسر گرفت.

به دنبال بارندگی‌های روزگذشته و وقوع رعد و برق در مناطق مختلف شهرستان روانسر، صاعقه ‌جان یك نفر در روستای خرم آباد را گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان روانسر گفت: در پی اطلاع ماموران پاسگاه انتظامی حسن آباد از وقوع یك فقره مرگ در 10 كیلومتری ضلع شرقی پاسگاه ، بالاتر از شهرك صنعتی روبروی روستای خرم آباد ماموران پاسگاه به همراه پرسنل آگاهی شهرستان به محل اعلامی اعزام شدند كه مشخص شد جوانی 22 ساله به نام ارشاد كرمی ساكن روستای خرم آباد روانسر و بنابه اظهار خانواده اش در روز گذشته جهت تعلیف احشام به اطراف روستا رفته است.

سرهنگ فرزاد اكبری افزود: پس از انتقال جسد و معاینه های به عمل آمده از طرف پزشكی قانونی روانسر علت فوت نامبرده بر اثر رعد و برق بوده است.

این جوان 22 ساله در حال چرای گوسفندان مورد اصابت صاعقه قرار گرفته است


[ سه شنبه 24 اردیبهشت 1392 ] [ 02:26 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو