تبلیغات
آفتاب روانسر
آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

دکتر منصور رضایی، دانشمند کرمانشاهی، به عنوان دانشمند برجسته علوم پزشکی جهان اسلام معرفی شد.   به گزارش استان پنجم ، بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با اعلام انتخاب 20 دانشمند برجسته علوم پزشکی در این پایگاه، دکتر منصور رضایی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با کسب رتبه 19 به عنوان یکی از دانشمندان برجسته ISC در علوم پزشکی و رشته های وابسته معرفی شده است.لازم بذکر است ، دکتر منصور رضایی استادیار گروه آمار زیستی و اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است که علاوه بر کسب این عنوان تاکنون هفت بار به عنوان پژوهشگر نمونه دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز معرفی شده است. وی تاکنون تعداد 130 مقاله فارسی و 50 مقاله انگلیسی زبان را در نشریات معتبر به چاپ رسانیده و تعداد 100 مقاله فارسی و 60 مقاله انگلیسی او نیز در کنگره های مختلف ارائه گردیده است.
تعداد مقالات ISI دکتر رضایی 25 مورد، ارجاعات به مقالات وی در سال 2012 بیش از 61 مورد و شاخص H- index مقالات در سال میلادی گذشته 8 بوده است. علاوه بر اینها سه عنوان کتاب را نیز با نام های کلیات روش تحقیق در علوم پزشکی، مقاله نویسی در علوم پزشکی و کاربرد روش های آماری با SPSS مقدماتی را به ترتیب در سال های 1383، 1390 و 1390 تالیف نموده است. وی تاکنون دو بار به عنوان استاد نمونه، در سال 1389 به عنوان داور برتر مجلات و از سال 1379 تا 1391 هفت بار به عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه معرفی شده است.
دکتر رضایی که دانش آموخته کارشناسی ریاضی و کارشناسی ارشد به ترتیب در دانشگاه های فردوسی مشهد و علوم پزشکی تهران بوده و به عنوان نفر اول پذیرش دکترای تخصصی وارد دانشگاه تربیت مدرس شده است، همچنین تعداد 320 پایان نامه را راهنمایی و تعداد 340 طرح پژوهشی ارائه نموده است.

[ سه شنبه 14 آبان 1392 ] [ 03:17 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif