تبلیغات
آفتاب روانسر
آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیک

سرپرست فرمانداری قصرشیرین روز یکشنبه در آیین معارفه نازپرورده گفت: کار در این شهرستان به لحاظ موقعیت ویژه و راهبردی که دارد متمایز و سخت تر از دیگر مناطق است.

ˈیاور محمدیˈ افزود: این شهرستان جایگاه مهمی در عرصه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استان کرمانشاه و حتی کشور دارد و دارای شاخصه هایی است که موجب شده تا در عرصه های مختلف نقش ملی و فراملی ایفا کند.

وی تاکید کرد: مسوولان و مدیران اجرایی و کارکنان دستگاه های دولتی در این شهرستان باید نگاه برجسته با اهداف کلان و بلندمدت به این منطقه داشته باشند تا با تکیه بر این نوع نگاه، بتوانند به اهداف عالیه دست پیدا کنند.

محمدی اظهار کرد: ویژگی های ارزشمندی که این شهرستان دارد باعث شده تا نیاز به کار و تلاش در بخش های مختلف بیشتر احساس شود از این جهت، مسوولان و مدیران اجرایی باید از فرصت ارزشمندی که در اختیارشان قرار گرفته برای شکوفایی و توسعه این شهرستان محروم نهایت استفاده را ببرند.

معاون مدیرکل سیاسی استانداری کرمانشاه نیز در این آیین گفت: کارگزاران سیاسی بویژه مسوولان فرمانداری ها محدود به یک مسوولیت نیستند بلکه آنها بعنوان نمایندگان عالی دولت ها وظیفه دارند برای حل مشکلات مردم در همه حوزه ها ورود کنند.

ˈچوب تاشانیˈ با اشاره به توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان قصرشیرین در بخش های مختلف افزود: نازپرورده از افراد با سابقه ای است که پیشتر در مسوولیت های بخشداری های سومار، جوانرود و ماهیدشت توانمندی های خود را نشان داده و امیدواریم در مسوولیت جدید نیز بتواند منشا خدمات برای مردم این دیار باشد.

معاون جدید سیاسی، اجتماعی فرمانداری قصرشیرین نیز اظهار کرد: افتخاری مجدد نصیبم شد تا خدمتگزار مردم شهرستان مرزی قصرشیرین باشم و امیدوارم به حرمت خون مطهر شهدا، لیاقت این خدمتگزار بودن را داشته باشم.

ˈنعمت نازپروردهˈ افزود: مسوولیت ها در نظام اسلامی ریاست نیست بلکه فرصتی است برای خدمتگزاری صادقانه به مردم که در واقع ولی نعمتان اصلی این نظام الهی و اسلامی هستند.

پست معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری قصرشیرین از اواسط سال 91 و پس از اینکه ماموریت ˈحسن دوستیانˈ معاون سابق سیاسی در فرمانداری به اتمام رسید او به تبلیغات اسلامی گیلانغرب بازگشت، تاکنون خالی بود

[ یکشنبه 21 مهر 1392 ] [ 01:16 ب.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif