تبلیغات
آفتاب روانسر
آفتاب روانسر
 
قالب وبلاگ
نویسندگان
سایت ها

روانسر خبر

بازتاب روانسر

استان پنجم

دانستنیها

ایسنا

ایرنا

کرمانشاه تی وی

حزب توسعه

ئه کرم حسین زاده

لینکستان کرمانشاه

مشاهیر کرد

فرهنگ

کتابخانه هورامان

آفتاب جوانرود

خرید شارژ

 شارژ اتوماتیکنماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: یكی از نقاط قوت و ارزشمند نیروی انتظامی، مردمی بودن این نهاد انقلابی است و من این نیرو و مردم را از هم جدا نمی دانم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود ، دكتر نعمت الله منوچهری در نشست هم اندیشی نیروی انتظامی و اصناف با اشاره به امنیت وصف ناپذیری كه در سراسر كشور اسلامیمان حاكم است، افزود: این پیامد ارزشمند حاصل تلاش، كوشش و از خودگذشتگی تمام دست اندركاران حفظ نظم و امنیت این مرز و بوم بویژه دلاورمردان نیروی انتظامی است.وی اظهار كرد: آنچه كه كشور ما را در شرایط آرمانی امروز قرار داده، مرهون مجاهدت ها و اندیشه های بلند بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) و رهبری داهیانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری است كه نقش بسزایی در ارتقای جایگاه بین المللی و ایجاد وحدت و همدلی در بین ملت دارد.منوچهری خاطرنشان كرد: اقتدار و شكوه ایران اسلامی امروز دنیا را به این نتیجه رسانده است كه باید ایران را بپذیرند چرا كه این كشور از هر نظر با گذشته متفاوت شده و به درجات بالای علمی، اقتصادی و نظامی رسیده است. وی یادآور شد: برای این كه امنیت بهتر و بیشتر در جامعه حاكم شود باید مردم با نیروی انتظامی مشاركت داشته باشند.

فرماندار جوانرود نیز گفت: امروز اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه مردمی بودن این نیروهاست. مصطفی عظیمی افزود: امنیت و آرامش جامعه ما امروز مرهون تعامل و همكاری مردم و نیروی انتظامی است. وی اظهاركرد: حفظ امنیت و حراست از جامعه، مسوولیت سنگینی است كه فعالیت شبانه روزی را می طلبد و ماموران نیروی انتظامی نیز تاكنون در این مسوولیت خطیر كاملا موفق بوده اند. عظیمی با بیان به اینكه عمل به قوانین و مقررات بستری برای حفظ نظم و امنیت در جامعه است، افزود: برقراری نظم و امنیت در جامعه فراهم كننده سعادت و رشد كشور خواهد شد.

[ پنجشنبه 18 مهر 1392 ] [ 10:49 ق.ظ ] [ آفتاب روانسر ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره سایت

این وب سایت بدون وابستگی به هیچ حزب و جناح خاصی با هدف خبر رسانی سریع و شفاف در خصوص مسائل سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ، اقتصادی شهر روانسر راه انداری شده است و در عین اولیت دادن به مسایل شهرستان به مسایل استانی و ملی نیز خواهد پرداخت.

نحوه تماس:
آدرس: MSJ_322@YAHOO.COM
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
Online User

سراب روانسر

http://up.toca.ir/images/o1wuytx9h9wkkewyvoz.gif